Віконниці також забезпечують захист від сонця

- Advertisement -

Віконниці також забезпечують захист від сонця і дозволяють вільно регулювати кількість падаючих всередину променів. Ми можемо вибрати горизонтальні жалюзі з дерева, алюмінію і ПВХ, а також вертикальні жалюзі, т.зв. вертикальний. Горизонтальні жалюзі складаються з тонких ламелей – змінюючи кут їх нахилу, ми можемо швидко затемнити або освітлити кімнату. З іншого боку, вертикальні жалюзі складаються, як випливає з назви, з вертикально розташованих смуг обраних матеріалів (наприклад, тканини або лакованого алюмінію).

Внутрішні жалюзі часто асоціюються з офісами, в яких їх часто використовують. Вони також ідеально підходять для будинку, а при підборі відповідно до використовуваним декором ефектно його доповнюють. Їх можна використовувати як в спальні, так і у вітальні, вони також будуть служити віконним палітуркою на кухні і навіть у ванній кімнаті.

Ви це знаєте …?

Багато видів віконних покриттів можна комбінувати. Класичним рішенням є поєднання штор і завіс, але підійде і дует денний / нічний рулонної і фіранки, римські рулонні штори і штори або штори і жалюзі.

- Advertisement -
- Advertisement -