Рулонні штори — ще одне дуже популярна пропозиція

Внутрішні жалюзі.

Рулонні штори — ще одне дуже популярна пропозиція. Їх широкий вибір означає, що ми легко можемо вибрати продукт, який дозволяє відтіняти кімнату настільки, наскільки нам це потрібно. У цій категорії жалюзі ми виділяємо:

— рулонні міні-штори, т. Е. Екранні рулонні штори, що прикріплюються безпосередньо до віконної рами та закривають тільки заданий скло, виготовляються з цілісного шматка матеріалу;

— денні та нічні жалюзі — з чергуються смуг матеріалу з різним ступенем світлопропускання;

— римські або австрійські штори — самі декоративні, є альтернативою класичним шторам для вітальні або спальні;

— жалюзі плісе, що нагадують гармошку, а також дуже функціональні, адже у багатьох випадках їх можна закочувати вгору і вниз.

Ви це знаєте …?

Жалюзі з успіхом можна використовувати і на мансардних вікнах — досить використовувати так звані покрівельні жалюзі. Заслуговують на увагу і жалюзі затемняющие, так як їх можна використовувати там, де проблема занадто великої кількості сонячного світла особливо серйозна.

Детальніше про різні типи внутрішніх ролет ми пишемо в статті Віконні жалюзі для інтер’єрів — вибір і застосування. Відзначимо також, що такі вироби будуть використовуватися в багатьох приміщеннях — у нас легко можна купити красиві рулонні штори для спальні, елегантні рулонні штори для вітальні, практичні моделі для кухні або приглушені покривала для офісу.