Навіси відрізняються один від одного розмірами

- Advertisement -

Навіси відрізняються один від одного розмірами і механізмом їх управління. У нас є можливість вибрати моделі з ручним керуванням або з електроприводом. Цікаво, що навіси дадуть нам тінь зовні і в той же час дозволять підтримувати приємні умови всередині приміщення. Ви можете дізнатися більше про ці типах продуктів тут і тут.

– замковий павільйон – він може мати тільки дах, але може бути обладнаний бічними стінками. Під ним можна проводити час не тільки в сонячні, але і дощові дні, що робить його цікавою альтернативою дерев’яної садовій альтанці. Останній же буде побудований досвідченими ентузіастами DIY – інші можуть здати його в експлуатацію відповідно до конкретним проектом. Також варто зупинити свій вибір на проміжному рішенні – використовувати в якості альтанки просте укриття і самостійно обладнати його, наприклад, бічними стінками, за якими будуть підніматися ліани, забезпечуючи додатковий захист від сонця.

Як бачите, серед готових виробів ми легко можемо вибрати ті, які забезпечують розслаблення в спекотні, сонячні дні. Найголовніше – дізнатися особливості кожного з них і вибрати ті, які найкраще підійдуть для нашого будинку або саду.

- Advertisement -
- Advertisement -