Який сонцезахисний відтінок для саду?

- Advertisement -

Який сонцезахисний відтінок для саду?

Гарячі сонячні промені особливо дратують на вулиці – якщо нам ніде від них сховатися, то днем ​​на терасі або в саду буде неможливо розслабитися. Однак знайти продукт, який найкраще додасть вам відтінок в домашньому просторі, нескладно. Можливо:

– садовий парасолька – класичний елемент садового або террасного обладнання. У нас можна вибрати найпростіші пляжні моделі, а також вироби з великою чашею. Варто відзначити, що сучасні садові парасольки дозволяють регулювати його положення, щоб ви могли забезпечити приємну тінь незалежно від напрямку сонячних променів.

Також необхідно звернути увагу на підставу парасольки – тільки важка додасть йому стійкості і дозволить безтурботно впертися в його тінь. Також варто дізнатися докладніше про те, як вибрати садовий парасольку,

Рада експерта

Парасолька – гарне рішення не тільки для великого, а й для невеликого саду. Однак в останньому випадку варто подумати про заміну традиційного підстави на модель, вкручені в землю, що дозволить заощадити місце і вільно переміщатися по саду.

– сонячне вітрило – також відомий як тіньовий вітрило, це шматок матеріалу, призначений для установки над областю, яку ми хочемо затінювати. Він може мати форму трикутника або квадрата, а його кути кріпляться де завгодно, наприклад, на стіні, дереві або дерев’яному жердині. Чохол також легко знімається для зберігання до наступного сезону. Він добре виглядає не тільки в саду, але і на балконі або терасі.

- Advertisement -
- Advertisement -