Сучасне облаштування тераси — 3 натхнення

Сучасне облаштування тераси — 3 натхнення

Категорія: Подушки для садових меблів, Крісла, Дивани

У літній сезон ми проводимо багато часу на терасі — тут ми відпочиваємо після робочого дня, сідаємо за ранкову каву або приймаємо друзів і родину. Це простір створено для відпочинку, тому його розташування має в усіх відношеннях сприяти йому. Як оформити терасу в сучасному стилі, щоб було затишно і красиво одночасно? Наші пропозиції представлені нижче.

Облаштування тераси в сучасному стилі

Сучасний стиль асоціюється з мінімалізмом і економічністю, але так буде не завжди. Багато що залежить від того, які матеріали ми будемо використовувати для обробки підлоги, а також яке обладнання та аксесуари будемо використовувати. Фешенебельна тераса може стати надзвичайно затишним і елегантним місцем, куди ми будемо раді запросити гостей на довгі застілля.

Нижче ми представляємо 3 способи облаштування вашої тераси по-сучасному, пропонуючи, як оформити її в залежності від типу підлогового покриття. Серед найбільш часто використовуваних матеріалів для його обробки — дерево, камінь і бетон, тому давайте перевіримо ідеї стильного декору домашнього простору з урахуванням їх характеру.