Меблі на дерев’яній терасі

Меблі на дерев’яній терасі

Якщо у нас є ідея дерев’яної тераси, то сучасна садові меблі з того ж матеріалу ідеально їй підійде. Завдяки їх використанню, розташування простору буде виглядати гармонійно. Ми можемо вибирати з безлічі наборів садових меблів, які можна збагатити додатковими елементами. Для столу — бажано складного — і стільців варто вибрати дерев’яну лавку, на якій можна розмістити кілька людей, а також крісла або диван, які ідеально підходять для відпочинку на свіжому повітрі.

Серед колекцій дерев’яної садових меблів також часто зустрічаються місткі ящики. Їх варто включити в аранжування з кількох причин. Під відкидною кришкою ви знайдете багато місця для зберігання речей — наприклад, подушок для сидінь, невеликих інструментів або дитячих іграшок. Зверху такий конструкції також може служити стіл або навіть сидіння.

Рада експерта

Меблі з дерева також можна комбінувати з іншими елементами обладнання, які зроблять терасу більш функціональною. З цього ж матеріалу можна створити, наприклад, зручні дивани або візки, які будуть особливо корисні під час зустрічей у великій групі.