Облаштування тераси бетонними плитами.

Облаштування тераси бетонними плитами.

Бетонні плити дозволяють швидко і легко підготувати терасу прямо на землі — також їх можна з успіхом замінити бетонної бруківкою. Обидва елементи можна цікаво розташувати, отримуючи оригінальний ефект. Бетонна тераса в будь-якому випадку дуже приваблива і разом з садовими доріжками або проїзною частиною з того ж матеріалу є невід’ємною частиною пристрою простору. Як це оформити?

Бетонна меблі для тераси

У цьому випадку ми пропонуємо меблі з поліраттана, яка буде добре виглядати на підлозі в різних кольорах. Зручний диван, крісла і обов’язковий стіл складають практичний гарнітур. Як і у випадку з дерев’яними меблями, також можна використовувати комод і диван, які зроблять простір більш функціональним.

Рада експерта

Вибираючи набір меблів для тераси, зверніть увагу на їх призначення. Крім дозвіллєвих наборів, є ще й обідні сервізи, розроблені таким чином, щоб можна було комфортно приймати їжу на відкритому повітрі.

Аксесуари для бетонної тераси

Беручи до уваги підібрану меблі, давайте подбаємо і про відповідні до неї аксесуарах. На терасі з поліраттана у нас легко купити квіткові горщики, в які можна висаджувати, наприклад, цілорічні хвойні дерева. В цьому випадку цікавим рішенням також будуть модні кашпо з бетону або матеріалу, що імітує його зовнішній вигляд — скористаємося в них, наприклад, лавандою.

М’які подушки зроблять відпочинок на такий терасі приємніше. Часто вони вже входять до складу меблевого гарнітура — в іншому випадку ми можемо укомплектувати їх моделями, придбаними окремо або виготовленими самостійно. Яскраві однотонні кольори підкреслять сучасний стиль приміщення, а більш приглушені додадуть йому елегантності і затишку.

Виберемо також висвітлення тераси. Якщо він накритий, можна встановити підвісний світильник, а якщо немає, то поставимо на підлогу сучасні кульові світильники.