Облаштування кам’яної тераси.

Облаштування кам’яної тераси.

Кам’яна тераса — мрія багатьох — вона надзвичайно стильна і елегантна, а також прекрасно поєднується з кам’яним фасадом, забором або іншими елементами декору в саду. Насправді, це дає багато можливостей облаштування — в залежності від нашого смаку, ми можемо легко перетворити його в куточок в сільському, романтичному або грецькому стилі. А як оформити по-сучасному?

Кам’яна садові меблі

На кам’яній терасі красиво виглядатиме проста, легка меблі. В цьому випадку ми рекомендуємо ті, які зроблені зі сталі або алюмінію. Стільницю можна увінчати скляною стільницею або, як у випадку зі стільцями, декоративної мозаїкою, ідеально поєднується з поверхнею каменю. Стільці також можуть бути оброблені тасьмою або практичним і міцним матеріалом.

Ви це знаєте …?

Меблі з комбінації стали і ротанга або стали і дерева, і навіть самого дерева, також буде красиво виглядати на кам’яній терасі — в останньому випадку обстановка стане трохи затишніше. Меблі з красивими ніжками або ретельно продуманої спинкою, часто зробленої з чавуну, також є цікавою пропозицією.

Аксесуари для кам’яної тераси

Економічна сучасні меблі для вітальні вимагає використання подушок, які зроблять ваш відпочинок приємним — ви можете підібрати їх, наприклад, під колір підлоги. Тим же матеріалом, зміцнюючих основу, варто обробити і, наприклад, стіну в іншому кутку, яка також буде виконувати роль незвичайного горщика. До оригінальних рішень можна віднести і горщики з габиона, наповнені будь-якими камінням. Серед окремо розташованих ємностей можна вибрати глиняні.

Обшиту каменем терасу також прикрасять великі металеві ліхтарі на підлозі. Якщо у нас є можливість встановити підвісний світильник, його варто використовувати для забезпечення гарного освітлення у вечірній час.