Освітлення альтанки в саду

Освітлення альтанки в саду

Якщо ми хочемо, щоб в альтанці було комфортно навіть після настання темряви, варто подбати про її висвітленні. Які у нас є можливості? Оригінальний ефект вийде, якщо джерело світла знаходиться зверху, наприклад, на верхній решітці альтанки. Для цього також можна використовувати металеву сітку, підвішену між бічними стінками — її сітка дозволить рослинам безперешкодно лазити, і в той же час створить ідеальні умови для монтажу освітлення.

На підготовлену таким чином сітку варто встановити звичайні ліхтарі, наприклад, для ялинки. Якщо розподілити їх рівномірно по всій поверхні, ми отримаємо «стелю», освітлений невеликими світловими точками — світло досягне всіх кутів конструкції і при цьому створить кліматичну атмосферу в її оточенні. Ще більше рад, як повісити світильники, щоб створити цікаву композицію, можна знайти в відео нижче.

Увага!

Якщо ми хочемо встановити лампи зовні, ми повинні використовувати продукти, які адаптовані до цього, тобто стійкі до погодних умов і воді. Тут найкраще підійдуть моделі з живленням від сонячних батарей. Якщо ми хочемо використовувати електричні лампи, ми повинні закріпити їх правильно — наприклад, обернувши панель батареї щільною плівкою.

Також отримаємо цікавий ефект, використовуючи ліхтарі, наприклад, у вигляді куль, підвішених на краю даху альтанки або натягнутих вгорі між її бічними стінками. Однак при виборі таких ламп звертайте увагу на матеріал, з якого вони зроблені. В першу чергу відмовимося від тонких паперових ліхтариків, які втратять свої властивості після першого дощу. Однак в асортименті Castorama ми можемо знайти пластикові ліхтарі, які нагадують паперові, проте вони більш довговічні, ніж вони, і прослужать нам довгі роки.