Якщо ви хочете бути впевнені, що перебування на відкритому повітрі не викличе укусів

Щоб в нашому будинку не було дзижчать комах, готових залишити після ночі навіть дюжину зудять слідів, ми використовуємо перевірені репеленти і засоби від комарів. До них відносяться, наприклад:

— електрофумігатори — спеціальні електричні пристрої, що нагрівають речовину, що виділяє сполуки, небезпечні для життя комара,

— палички від комарів — для зовнішнього застосування; вони забезпечать нам захист від комах на кілька годин, наприклад, під час кемпінгу біля озера або вечірнього барбекю в саду або відпочинку на терасі,

— інсектицидні спіралі — це спеціальний засіб, що виділяє при світінні протимоскітні з’єднання — тільки для зовнішнього застосування.

Захист від кліщів і комарів на прогулянці

Якщо ви хочете бути впевнені, що перебування на відкритому повітрі не викличе укусів, використовуйте спеціальний гель від кліщів Arox і комарів. Препарат, яким зручно користуватися, ми можемо використовувати перед виходом з дому, якщо знаємо, що будемо в місці, де можуть з’явитися наші маленькі, але небезпечні вороги.

Ви це знаєте …?

Ефективність препарату обумовлена ​​вмістом хімічної сполуки під назвою ДЕТА. Він був створений для потреб американських військових, дислокованих в теплих і вологих регіонах світу. Його дія було протестовано і визнано сильним антимоскитні.

Для захисту від нападу комарів і пуху в дорозі ми також будемо використовувати спеціальний спрей Arox з вмістом ДЕТА 35%. Ми можемо вільно використовувати його на голій шкірі, але тримайте аплікатор на відповідній відстані. Таким чином, ми захищаємося від комарів, куди б ми не пішли — ми можемо взяти спрей з собою. Він ідеально підходить для озера — стійкий як до поту, так і до води.

Як захистити дітей від кліщів та комарів

Дітям слід приділяти особливу турботу і захист від усіх кровососів. На жаль, не всі заходи проти комарів і кліщів їм підійдуть.

На щастя, існують спеціальні препарати, які не заподіють шкоди самим маленьким і в той же час ефективно захистять їх від нападів настирливих комах. Бренд Arox пропонує спеціальні креми від кліщів і комарів для дітей, а також правильно приготовлені рідини, якими ми доповнимо електрофурмігатори.

Інший спосіб захистити маленьких дітей вдома, особливо новонароджених, які сплять більшу частину дня, — це використовувати москітні сітки. Також при виході на балкон або терасу візок слід захистити матеріалом. Не тільки комарі і кліщі можуть нашкодити нашому малюку, а й інші комахи.

Ви це знаєте …?

У Європі до 35% інфіковані бактеріями, що викликають хворобу Лайма або кліщовий менінгіт! За оцінками, найбільша їх кількість знаходиться на північному сході Польщі і становить приблизно 25% від загальної чисельності їх населення. Це означає, що кожен 4-й кліщ може бути переносником серйозних захворювань, якими можемо заразитися ми або наші домашні тварини.

Давайте дізнаємося, як ще можна захиститися від кліщів.