Вибираємо спосіб ремонту

Подобається нам ремонт або ми назавжди відкладаємо його початок, в обох випадках варто спланувати не тільки окремі етапи робіт, але і необхідні витрати. Наші можливості використання певних технологій або будівельних матеріалів в значній мірі обмежені бюджетом, тому ми повинні оцінити очікувані витрати на ремонт і з’ясувати, які рішення ми можемо собі дозволити. Як це зробити?

Вибираємо спосіб ремонту

Зробити ремонт можна двома способами. Ми можемо найняти компанію або компанії, які комплексно виконають всі необхідні роботи, або самі візьмемо на себе ремонт. У першому випадку вартість роботи, яку ми хотіли б виконати, буде оцінювати постачальник послуг. Вони будуть включати як матеріальні, так і трудові витрати. Ремонт, проведений таким чином, безумовно, буде коштувати нам більше, ніж ремонт, проведений економічним способом. У цьому випадку нам доведеться розрахувати кількість необхідних матеріалів, порівняти їх ціни, організувати транспорт і, нарешті, витратити час на виконання робіт. Коли почати?

Ідентифікація запланованих робіт

Якщо ми зосередимося на власних силах, нам знадобляться гроші в основному на будівельні матеріали. Отже, ми повинні визначити обсяг нашого ремонту: чи хочемо ми тільки пофарбувати або також замінити плитку у ванній, купити нову техніку і, можливо, навіть побудувати перегородку? Залежно від виду виконуваних робіт також знадобляться будівельні мішки і навіть контейнер, в який поміститься велика кількість будівельного сміття, який не можна змішувати з іншими відходами. Це, в свою чергу, пов’язано з додатковими зборами до декількох сотень злотих.

Примітки та розрахунки

Варто записати на листку паперу ті частини квартири, які потребують ремонту: підлоги, стіни, столярка, техніка і т. Д В разі плоских поверхонь важливо буде розрахувати їх площа. Це дозволить прикинути кількість необхідних матеріалів і визначити вартість ремонту окремих елементів, кожного окремо. Ми перевіримо ціни на обрані оздоблювальні та будівельні матеріали, використовуючи онлайн-порівняння і моделювання цін або в стаціонарному магазині DIY. Таким чином, ми можемо розглянути можливість використання різних рішень і вибрати найбільш вигідний варіант в рамках встановленого нами бюджету. Також буде хорошою ідеєю ознайомитися з інструментами і приготуваннями, необхідними для кожної роботи. Недостатньо просто пофарбувати стіни, а тільки панелі, щоб оформити підлогу.

Може трапитися так, що ми не зможемо виконати будь-яку роботу, наприклад, замінити вікно. В цьому випадку, перш ніж приступити до роботи, ми повинні запросити професійний будинок і попросити точну оцінку послуги.

Складання приблизного кошторису витрат дозволить нам визначити, чи можемо ми дозволити собі виконати всі передбачені роботи або можемо виконати тільки деякі з них в певний момент часу. Також варто додати, що фактична вартість ремонту стане відома тільки після його завершення. Швидше за все, вони будуть трохи вищими, ніж передбачалося, тому в бюджеті реновації варто врахувати його перевищення.

Збір інформації

Щоб дізнатися навіть приблизну вартість ремонту, ми також можемо дізнатися мову сім’ї, друзів або колег, які вже завершили ремонт. Таким чином ми дізнаємося поточні ціни на послуги та матеріали, а також дізнаємося про якість послуг, що надаються окремими компаніями. Ми також можемо дізнатися про непередбачених додаткових витратах. Завдяки збору інформації про ринок ремонтно-будівельних послуг і матеріалів, а також завдяки точним розрахунками, ми можемо приблизно оцінити суму, яку нам доведеться витратити на ремонт.