Зустрічайте нового члена сім’ї — як підготувати терасу і сад для дитини

Зустрічайте нового члена сім’ї — як підготувати терасу і сад для дитини

Категорія: Гамаки, Гамаки, Пісочниці, Батути, Дитячі майданчики, Дитячі меблі, Гамаки, Садові парасольки, Іграшки

У міру зростання нашої сім’ї росте і навколишнє середовище. Деякі частини будинку потребують реорганізації, ремонті, а в деяких випадках доводиться шукати нові рішення. Як підготувати терасу і сад до приїзду нового члена сім’ї? Перш за все, подбаємо про безпеку і комфорт нашого дитини. Ось способи зробити вашу терасу і сад зручними.

У перші місяці, звичайно, наша дитина не буде готовий грати в бирку або стрибати через перешкоди. І все ж то, як ми оформляємо простір за межами будинку, як і раніше важливо. Ще буде час для впровадження багатьох зручностей або оснащення відповідними аксесуарами, і наш сад або тераса будуть розвиватися разом зі зростаючим дитиною, але деякі питання слід розглянути заздалегідь. Якщо малюк не народиться восени, він обов’язково буде на вулиці, як новонароджений.

Ви це знаєте …?

Поки дитина спить ще кілька разів протягом дня, ми можемо вивести його на вулицю (правильно одягненим і в підходящу ліжко або коляску), навіть коли стане холодніше. Наявність власної тераси або саду (і навіть балкона!) — прекрасна можливість виховати дитину відповідно до скандинавськими ідеалами. Перебування на відкритому повітрі навіть в дуже холодну погоду зміцнює імунітет і насичує мозок киснем. Дослідження показують, що немовлята краще і довше сплять на відкритому повітрі, і багато батьків вдень сплять на вулиці. У Скандинавії діти годинами грають і сплять в присадибних або дитячих садах навіть при температурі не вище -5 ° C! Існує повір’я, що поганої погоди не буває, тільки поганий одяг. Скандинави стверджують, що найкраще для дітей. якщо термометри частіше показують -15 ° C. У Польщі ми також все більше переконуємося в тому, що малюк спить на вулиці якомога частіше, а деякі діти не хочуть спати в іншому місці протягом дня.