Тераса і сад для старшої дитини

Тераса і сад для старшої дитини

Коли наш малюк починає повільно повзати і ходити на колінах, спираючись на руки, нам доведеться адаптувати навколишнє середовище, щоб він не тягнувся за невідповідними предметами. Будь-які горщики з рослинами слід прибрати з підлоги на терасі, а по всій поверхні підлоги слід покласти більше килимків.

Навіть дитині в кілька місяців буде весело у воді. Отже, давайте подумаємо про басейн в саду, і якщо у нас є тільки тераса — ванна більшого розміру або інше рішення. На цьому етапі ми ще раз оцінимо той факт, що перила раніше були обшиті. Дитина може годинами грати в воді. Особливо рекомендується таке заняття в дуже жарку погоду.

Увага!

Не забувайте захищати ніжну шкіру і голову дитини від негативного впливу сонячних променів. Якщо дійсно тепло, резервуар для води може бути в півтіні — наприклад, під парасолькою або вітрилом, але ви також повинні не забути використовувати сонцезахисний крем і головний убір.

Тепер діти у віці декількох років зможуть повною мірою насолодитися красою перебування на свіжому повітрі. У потрібному місці (максимально безпечному) повісьте гамак і гойдалки, які підходять як для тераси, так і для саду. Не забудьте повісити їх досить низько, щоб можливе падіння не було занадто болючим. Також рекомендується підкласти під неї м’який килимок. Так само ми можемо встановити такий кокон-гамак і раніше — для себе. У ньому можна комфортно годувати малюка і розслаблятися в моменти, коли він спить.