А що щодо кліщів і комарів в безпосередній близькості?

- Advertisement -

Рада експерта

Якщо ми не хочемо, щоб комарі розмножувалися біля нашого будинку, переконайтеся, що в нашому саду немає води. Чим менше свіжість, тим краще середовище для розмноження цих неприємних комах. Життєвий цикл самця комара становить всього 14 днів, тому ми можемо уявити, як швидко ці тварини здатні виробляти потомство.

А що щодо кліщів і комарів в безпосередній близькості?

На щастя, крім звичайних запобіжних заходів і ретельної перевірки після повернення додому, існують професійні методи відлякування небезпечних павукоподібних та боротьби з ними. Один з найбільш надійних способів запобігти укуси кліщів – використовувати різні хімічні речовини і препарати, так звані репеленти. Більшість продуктів Arox, які використовуються проти комарів, також працюють проти цих небезпечних паразитів. Отже, нам потрібен тільки 1 агент, щоб ефективно захистити себе від нападів кровожерливих комах.

Один з ефективних способів позбавитися від кліщів і комарів з навколишнього середовища на довгий час – обприскування засобом Agrecol’s Fendona. Цей концентрований рідкий препарат змішують з водою і потім розбризкують. Застосовується як всередині будівель, так і на зелених територіях. З його допомогою ми позбудемося від настирливих комах на термін до 12 тижнів! У відео нижче ми дізнаємося, як його застосовувати.

- Advertisement -
- Advertisement -