Невірно, що кліщі з’являються тільки на великих і диких територіях

Невірно, що кліщі з’являються тільки на великих і диких територіях. Все частіше ми можемо зустріти їх в міських парках і садах, а тим більше на ділянках або присадибних ділянках.

Комаров особливо багато в дуже теплу і вологу погоду, але це не означає, що вони уникають інших місць. Як тільки темніє, з’являються хмари, а коли їх кількість в конкретний рік особливо велике, дуже важко захищатися від них механічним способом.

Хто може захистити себе — кошти від комарів і кліщів

Всі природні способи уникнути укусів цих паразитів не зовсім ефективні, але є деякі правила, яким ви повинні слідувати. По можливості намагайтеся одягатися так, щоб закривати більшу частину оголеною шкіри тіла. Ковпачок може ефективно захистити нас від падаючого зверху кліща. Перш ніж увійти в будинок, давайте обтрусіть і ненадовго перевіримо, чи взяли ми з собою цього маленького павукоподібних. Як правило, кліщі прикріплюються не відразу, а бродять по нашому одязі і шкірі в пошуках підходящого місця.

Увага!

Після кожної прогулянки або більш тривалого перебування на свіжому повітрі варто перевіряти, чи немає у вас кліща. Для цього давайте роздягнемося і уважно подивимося. Якщо ніхто не може допомогти нам перевірити невидимі місця, давайте скористаємося дзеркалом. Кліщів найбільше подобаються темні, теплі місця, тому вони найчастіше прикріплюються під пахвою, в паху або за вухом.

Найкраще запобігти цьому — як тільки нас вкусить один з цих паразитів, може бути занадто пізно, а в разі кліщів ми сильно схильні до цієї хвороби. Укус комара може бути безпечним, але дуже неприємним. Отже, давайте дізнаємося, як позбутися від них в саду і вдома.

Щоб збільшити наші шанси в боротьбі з комарами і кліщами, давайте відмовимося від солодких запахів, прогуляємося після душа і будемо використовувати трави, які можуть їх відлякати. Давайте дізнаємося, які рослини допомагають нам відлякувати комах.