Захист від комарів і кліщів за допомогою продуктів Arox

Захист від комарів і кліщів за допомогою продуктів Arox

Категорія: Шкідники

Болісні і небезпечні — це комарі і кліщі, які можуть турбувати нас з ранньої весни. Однак тепер ми можемо досить ефективно захищатися від них, і кожен вихід з дому на галявину, в ліс або навіть в сад не повинен нас лякати. Ось кілька ефективних засобів від кліщів і комарів.

Чому варто захищатися від кліщів і комарів?

Щодо того, що укуси комарів неприємні і кліщ не дивує своєю красою, ми скоріше згодні. Однак не всі з нас до кінця усвідомлюють, наскільки небезпечний навіть один укус цих комах на нашому тілі.

У той час як хвороби, що передаються комарами, стають все рідше, а в нашому кліматі вони майже не виникають, хвороба Лайма або вірусний менінгіт є реальною загрозою від укусу кліща. Укуси комах також можуть викликати алергічні реакції, а іноді рани можуть інфікуватися. Особливо нестерпний укус комара — шкіра сильно набрякає і сильно свербить.

Ви це знаєте?

Кліщі та комарі відносяться до так званим випадкові паразити. Це означає, що вони не залишаються залежними від господаря і потребують його періодичному годуванні. Цей вид паразитизму ще називають факультативним. Обов’язкова наявність таких організмів, як стрічкові черв’яки або аскариди.