Сучасні віконні системи

Зараз в світі існує безліч систем віконних профілів. Всі вони відрізняються технічними характеристиками, обумовленими експлуатаційними властивостями вікна. В першу чергу, вікна повинні забезпечувати мінімальні втрати тепла з приміщення. Є кілька чинників забезпечують цю умову:

 

  • товщина стінок профілів;
  • наявність в профілі зовнішніх камер;
  • надійне ущільнення притворів стулок і склопакетів;
  • внутрішня вентиляція готового вікна.
  • Відмінності по класах
  • Існують системи різних класів. Їх можна розділити на: елітні, середні і економ класу.

 

Елітні пластикові вікна відрізняються від інших, перш за все, зовнішнім виглядом. Найчастіше у таких вікон дуже гладка поверхня без видимих ​​слідів екструзії, плавні вигини фланцевих частин і штапиків. Поряд з різними кольорами ламінування зовнішніх площин в елітних системах використовується тонований профіль, що забезпечує більш комфортне візуальне сприйняття. Також можна доповнити картину кольоровими ущільнювачами. Їх можна вибрати як в тон вікна, так і будь-якого кольору, що забезпечить яскравий контрастний зовнішній вигляд. Таким чином, вікно буде забезпечувати не тільки практичне значення, але і стане самостійною деталлю інтер’єру.

 

Вікна середнього класу, найчастіше, відрізняються ціною, але не якістю. Такі системи мають більш строгий технологічний дизайн. Зовнішня поверхня профілів менш гладка, але це не буде кидатися в очі. Ущільнювальна гума використовується в основному чорного кольору. Системи економ класу використовується в основному в склінні промислових об’єктів, там, де важлива функціональність. Можна використовувати їх в житлових приміщеннях, але не варто забувати, що невисока якість не в повній мірі забезпечити тепло- і звукоізоляцію, а також довговічність конструкції.

 

Дерев’яні профілю виготовляються багатошаровими, що позбавляє їх від викривлення. Спеціальні просочення захищають деревину від впливу навколишнього середовища (ультрафіолет, волога, перепади температури). Дерев’яні вікна кращі для житлових приміщень, але вимагають більш ретельного догляду і розташовані в іншій ціновій категорії. Складність процесу виготовлення багатошарових дерев’яних профілів робить їх більш дорогими, ніж пластикові.

 

Алюмінієві системи часто використовують для скління балконів і лоджій, веранд, так як вони менш термостійкі. Але завдяки властивостям алюмінієвого профілю його часто використовують для виготовлення дверей і вхідних груп. В даний час більшість пластикових профілів відомих світових брендів проводиться на території Росії. Поряд з цим проводяться російські марки профілів, які є або копіями імпортних, або власною розробкою вітчизняної компанії. Такі системи можуть бути дешевшими, але не варто вважати їх менш якісними, так як всі профілі виробляються на імпортному обладнанні з дотриманням всіх технологічних норм.