Бюджетні рішення для оновлення інтер’єру

Давно живете без ремонту в звичному інтер’єрі? Вам захотілося його освіжити? Або може бути ви тільки що переїхали в орендоване житло і про перепланування квартири мова не йде? Ваша мета — бюджетне рішення інтер’єрне питання? Що ж, можна застосувати уяву і все вийде! Варіант перший — зміна точки фокуса. Можна просто переосмислити місце розташування ваших картин, розмістивши їх якось інакше або просто оновивши експозицію.

 

Створіть, наприклад, декоративну панель — можна скористатися шматками шпалер з різним великим принтом. При цьому вам немає необхідності робити панель величезною, досить лише потрапити в ту саму точку фокусу. Нехай створена вами панель буде першим, на що падає погляд входить до кімнати людини. Радимо розмістити вашу картину покрупней. Так як мова йде про бюджетні рішеннях, то можна порекомендувати великоформатне фото або колекційний постер, обрамлений красивою рамкою.

 

Припустимо, що ключовий деталлю інтер’єру раніше була якась річ — сміливо міняйте її. Придбати, наприклад, новеньке цікаве крісло буде дешевше, ніж оновити всі меблі. Тут потрібно включити уяву: адже іноді досить поміняти предмети обстановки в кімнатах, щоб досягти бажаного ефекту. Варіант другий — гра кольору. Фарба — сьогодні це доступний і досить простий інструмент, що допомагає внести суттєві корективи в інтер’єр квартири. Не бійтеся експериментів. Як один з варіантів вирішення — створення драматичного контрасту.

 

Це можна зробити, пофарбувавши стіни в більш темний або насичений тон, ніж звичайний, до якого ви вже давно звикли. Це рішення особливо добре можна застосувати для спальні. Можна також додати контраст в звичну колірну гамму. Навіть помірне внесення яскравого кольору (на одну стіну або кут) здатне освіжити і змінити інтер’єр досить помітно. Варіант третій — освітлення. На сприйняття інтер’єру помітно впливають умови освітлення приміщення. Полузатемненная кімната грунтовно перетвориться, якщо в неї впустити по-більше світла.

 

Грамотно розставлене місцеве освітлення виділить необхідні акценти і оновить інтер’єр. Варіант четвертий — килими, покривала. Ця деталь декорування легко піддається зміні, але пам’ятайте, що вона може істотно вплинути на ваше сприйняття інтер’єру в цілому. Підсумковий варіант — найголовніший — уяву. Пам’ятайте, що будинок ваш, ви в ньому живете. Подумайте, що можна зробити зручніше, що переосмислити в ньому. Але при цьому не думайте побіжно, думайте грунтовно. Проведіть ревізію базових речей.

 

Може вам не зручно на кухні або у ванній? Може давно пора поміняти матрац на ліжку? Може якийсь елемент інтер’єру є формальністю, і давно пора від нього позбутися? Адже іноді достатньо змінити якусь дрібницю, і жити стає набагато комфортніше і приємніше. Пам’ятайте, що не обов’язково оплачувати повну вартість ремонту та оздоблення, щоб інтер’єр виглядав гідним.