Встановіть реле тиску

Встановіть реле тиску

Кожен з проводів забезпечений власною системою регулювання, в залежності від того, яке реле тиску у вас встановлено. Принцип дії включає окремі регулятори для верхнього і нижнього тиску. Таким чином можна регулювати як мінімальне, так і максимальний тиск, що викликає зміни в роботі установки.

Однак варто пам’ятати, що ці значення не повинні бути менше або більше діапазонів, встановлених виробником установки, зазвичай насоса. Занадто велика відстань між ними призведе, серед іншого, до занадто тривалій роботі установки, великих втрат енергії і надмірного збільшення роботи пристрою.

Є два способи регулювання еталонів тиску, що протікають через систему, і сигналізації про зміну положення контактів. У разі механічних реле тиску вони оснащені двома гвинтами, які необхідно повернути до потрібного рівня. Один відповідає за верхній тиск, інший — за нижню.

З іншого боку, в разі реле тиску з електричною системою доступний екран з програматором. Досить слідувати інструкціям виробника, щоб встановити відповідний рівень норм тиску по обидва боки системи.

мета акції

Включення або виключення установки — це завдання реле тиску. Як працює дана система, багато в чому залежить від мети, для якої встановлено пристрій, як буде описано нижче.

Однак коротко можна сказати, що зазвичай реле тиску, як випливає з назви, відключає установку. Він може робити це постійно, поки вам не знадобиться знову включити його вручну. Зазвичай це відноситься до ситуацій, коли падіння, підвищення тиску або коливання тиску можуть викликати небезпеку.

Робота буде відрізнятися, якщо зниження або збільшення тиску просто означає, що пристрій має бути увімкнене, щоб отримати певний ефект, наприклад, для нагріву води.