Реле тиску – принцип дії

- Advertisement -

Реле тиску – принцип дії

Категорія: Монтаж, Опалювальна техніка та опалення, Аксесуари для CO і ГВП, вимірювальна арматура

Реле тиску – це пристрій, який контролює рівень тиску в замкнутій системі, наприклад тепловому насосі. Реле тиску не тільки дозволяє установці працювати без участі людини, але також інформує про сигнали тривоги і небезпеки.

Переходимо до наступних абзацах:

Що таке реле тиску? – найважливіша інформація
Реле тиску – принцип роботи пристрою
Реле тиску – де воно використовується?
Типи реле тиску – який вибрати?
Реле тиску – резюме
Що таке реле тиску? – найважливіша інформація

Якщо вам цікаво, що таке реле тиску, ви можете знати цей механізм під іншою назвою – перемикач або датчик тиску. Це пристрій, оснащений двома напірними шлангами, а також одним-трьома шлангами подачі електроенергії.

Основним елементом реле тиску є механічне або електричне реле. Його стан залежить від показань рівня тиску в конкретній установці.

Варто знати, що існують європейські стандарти, які описують реле тиску – що це таке, як працює, які технології в ньому можна використовувати. Вони також визначають, які системи захисту і установки вимагають спеціальних типів автоматичних вимикачів.

Найбільш важливим визначальним фактором є стандарт PN-EN 60947-4-5, який визначає характеристики продуктів, вимоги до електричних умов, а також ті, які пов’язані з навколишнім середовищем, в якій вони повинні працювати.

Реле тиску – принцип роботи пристрою

Як тільки ви дізнаєтеся, що таке реле тиску, варто перейти до принципу його роботи. Все дуже просто. Пристрій оснащений двома контактами, які викликають коротке замикання, коли показання тиску виходять за рамки встановлених норм.

Ця реакція викликається тиском, рівень якого аналізується за допомогою двох з’єднаних напірних ліній – впускний і випускний.

- Advertisement -
- Advertisement -