Меблі для балкону — яку вибрати

Меблі для балкону — яку вибрати

Балконна меблі, яка допоможе ефективно використовувати вільний простір, — це не тільки розкладні стільці і стіл. Використовуйте інші рішення, якщо вам потрібно більше місця для зберігання.

Одне з ідеальних рішень — пластикові балконні ящики. Їх можна використовувати як додаткове сидіння або стіл. Якщо ви дбаєте про комфорт, на них можна покласти подушки для садових меблів.

Балконні ящики для зберігання мають дуже велику перевагу: вони добре захищають речі від впливу сонця, дощу, снігу та вітру. Вони герметичні і оснащені кришкою, що захищає внутрішню частину ящика від намокання або скупчення снігу.

Пластиковий шафа для балкона теж буде дуже вдалим рішенням. Він займає менше місця на підлозі, але дозволяє використовувати простір стіни. Як і скриню, шафа захищає предмети від попадання вологи.

Однак в той час як скриню дозволяє заховати навіть довгу садову техніку, пластиковий шафа для балкона в основному вміщує невеликі садові інструменти і інші дрібні предмети.

Хороший спосіб заощадити місце, наприклад, для квітів в горщиках, — балконна полку. Його відкритий простір дозволить красиво виставити всі предмети, які не потребують надмірної захисту від сонячних променів.

Балконні стійка також є хорошим місцем для розміщення садового інвентарю — якщо балкон глибокий, а дах захищає від дощу.