Сад в італійському стилі — як його оформити?

Сад в італійському стилі — як його оформити?

Категорія: Сад, Рослини і насіння, Вуличні рослини

Італійський сад — це порядок, порядок і геометрія. Приголомшливий ефект такої зеленої зони — результат надзвичайної регулярності і старанності. Хоча таке розташування ідеально вписується в характер великих маєтків (наприклад, садиб), продумане рішення дасть цікавий ефект і на невеликому просторі.

Переходимо до наступних абзацах:

Сад в італійському стилі — природна краса, яка до сих пір вражає
Італійський сад — влаштуй його поруч з будинком!
Італійський сад — резюме
Сад в італійському стилі — природна краса, яка до сих пір вражає

Бачите красу в простоті, гармонії і великій кількості зелених рослин? Вам сподобається італійський сад. Його аранжування оцінять і любителі архітектури сонячної Італії.

Цей вид зелених насаджень вимагає постійного догляду і догляду, але робота коштує витрачених зусиль. В результаті вийде не тільки красивий і оригінальний сад, але і невеликий витвір мистецтва. Звідки з’явився цей стиль і що його характеризує?

Сад в італійському стилі сходить до епохи Відродження Італії (тому його часто називають садом епохи Відродження). Незважаючи на те, що багато тренди проходять, цей вид зеленого оформлення раніше надихає сучасних дизайнерів.

Що пропонували тогочасні жителі південної Європи? Перш за все, гармонія — вони приборкують природу геометричним розташуванням і квадратними кварталами. Ці два елементи найкраще характеризують італійський сад.

Інші особливості, які відрізняють цю зелень, — регулярність і бездоганний догляд. Кожен кущ в цьому типі саду ідеально і рівно підстригається за задумом дизайнера.

В італійських садах крім доглянутою рослинності є альтанки, що переховуються від палючого сонця. Є також фонтани з водоспадами, скульптури і характерні квіткові горщики.