Італійський сад — влаштуй його поруч з будинком!

Ви мрієте про власний елегантному італійському саду? Особливості, про які потрібно пам’ятати, якщо ви хочете створити таке зелене простір, — це хороша композиція, відповідна рослинність і декоративні елементи, які співвідносяться з епохою Відродження.

Італійські сади надзвичайно геометрично. Вони утворені квадратними чвертями, кількість яких, зокрема, викликає звикання. форма і розмір ділянки. Кожна частина саду відокремлена від іншої доріжкою. Ті, які перетинаються під прямим кутом.

Центр такий чверті наповнений орнаментом з живоплоту, квітами або лабіринтами. Прямі лінії, кола, арки і геометричні орнаменти з рослин є невід’ємною частиною всієї композиції італійського саду.

Ви облаштовуєте італійський сад? Рослини в цій зеленій зоні — основа. Їх потрібно не тільки ретельно вибирати, але і правильно за ними доглядати. Необрізані кущі порушать порядок всієї композиції, втратять чарівність і стиль.

Чим посадити італійський сад? Найкраще підходять такі рослини:

самшит
кипарис
Роза,
лаванда
жасмин
гвоздика
Трави.

Говорячи про рослини, варто згадати, що в садах епохи Відродження зелені чагарники переважають над деревами і квітами.

Обрані рослини? Тепер збагатите свій сад в італійському стилі декоративними елементами, такими як фонтани, квіткові горщики і статуї. Важливо, щоб обрані вами елементи ставилися до стилю епохи Відродження.

Куди їх дівати? Поставте фонтан на центральне місце — з візерунком давно минулої епохи. Також в центрі саду будуть мати гарний вигляд статуї і колони. Горщики ставте біля входу в зелену зону або всередині кварталів.

Хоча сад в італійському стилі вражаюче виглядає на великій площі, створити його можна навіть на невеликому просторі. У вигляді? Подумайте про те, щоб розташувати чотири чверті по кутах саду або дві по прямій лінії (одна за одною). При аранжуванні зосередьтеся в основному на самшиті і декількох деревах або тільки на траві.

Також не варто забувати про меблі в італійському стилі, яку можна розмістити на садовій території. Відповідний набір завершить всі, і ви зможете милуватися своїм італійським садом, поки ви з комфортом відпочиваєте.

Італійський сад — резюме

Симетрія, красиві форми і багато зелені — ось риси, які характеризують італійський сад. За цією напрочуд гарною зеленню, майже маленьким витвором мистецтва, здається, легко доглядати. Насправді це вимагає багато догляду, уваги і часу. Навіть найменший нехтування порушує сад і позбавляє його чарівності.

Незважаючи на те, що італійські сади найкраще виглядають на великому просторі, ви можете успішно створити його в домашньому саду набагато меншого розміру. Добре сплануйте планування зелених кварталів і насолодитеся італійським пейзажем.