Як оформити город в ящиках?

- Advertisement -

Як оформити город в ящиках?

Категорія: Сад, Вирощування і захист рослин, Аксесуари для вирощування, Аксесуари для посіву

Овочевий овоч в дерев’яних ящиках – це спосіб постійного доступу до свіжої зелені, салатів і помідорів. Ви можете вдало створити таку зелень на балконі або терасі. Як зробити город в ящиках і які рослини в ньому посадити?

Переходимо до наступних абзацах:

Як оформити город на невеликому просторі, тобто город в ящиках
Город в дерев’яних ящиках? Практична порада
Город в ящиках – резюме
Як оформити город на невеликому просторі, тобто город в ящиках

Багато жителів багатоквартирного будинку мріють вирощувати овочі самостійно. Особливо зараз, коли ідея екологічного способу життя розвивається дуже динамічно. Однак не у кожного є садова ділянка, на якому він міг би реалізувати себе як міський садівник.

Якщо ви один з цих людей, знайте, що ваші мрії не повинні обмежуватися відсутністю зелені на задньому дворі. Вихід в такій ситуації – город в ящиках.

Що це за вид вирощування рослин?

Город в ящиках дає можливість створити власний сад на невеликому просторі – наприклад, на балконі або терасі. Ви з успіхом посадите в нього рослини, які не вимагають багато місця для зростання і не пускають дуже глибоке коріння.

Які овочі садити поруч?

Які овочі садити поруч? Якщо ви розклали грунт в ящиках, при виборі рослин враховуйте загальні вимоги до грунту.

Потім «розставте» рослини з будь-якого шаблону – посередині вище і з боків нижче або по черзі. Також вони будуть цікаво виглядати, якщо змішати їх за кольором (наприклад, салат).

Трави, салат і кабачки ідеально підходять для вирощування в ящиках. Залежно від розмірів дерев’яного горщика також можна посадити:

морква,
редис,
помідори,
часник,
буряк
петрушка,
шпинат,
перець.
Що ще потрібно знати про такий саду?

Овочі на балконі висаджуються більш густо, ніж на традиційній грядці, що дає відносно більш рясний урожай.

Більш того, ви зможете успішно вирощувати різні види рослин в одному ящику. Також велика ймовірність, що ви зберете свій перший урожай набагато швидше, ніж клумбу.

- Advertisement -
- Advertisement -