Город в дерев’яних ящиках? Практична порада

Город в дерев’яних ящиках? Практична порада

Домашній сад виростити нескладно. При його створенні необхідно пам’ятати про доступ до води і сонця — це фактори, необхідні для росту рослин.

Що ще важливо, коли ви садите овочі на балконі?

Ви можете купити дерев’яну скриню в магазині DIY або створити його самостійно. Його внутрішня частина повинна бути облицьована фольгою, яка захистить матеріал від контакту з водою. Налаштуйте розмір ящика для овочів, які ви хочете в нього посадити.
Щоб коріння рослини не загнивали, обов’язково просушіть (наприклад, з керамзиту). Цей шар повинен з’явитися внизу ящика.
Добре, якщо грунт буде адаптована до потреб рослин. Коли ви садите овочі в ящики, у вас є можливість ідеально адаптувати грунт до їх особливим «вимогам». Ви можете використовувати різний субстрат для кожного горщика.
Якщо ви вирощуєте овочі в ящиках, обов’язково поливайте їх регулярно. Рослини в саду на балконі мають менший доступ до дощовій воді, ніж рослини на грядках.

До того ж грунт в ящиках швидше сохне, тому необхідний систематичний полив, щоб овочі не пересихали.

Також не забувайте регулярно підгодовувати рослини (наприклад, натуральними добривами). Вода швидко змиває цінні мінерали. Їх потрібно регулярно поповнювати, щоб насолоджуватися урожаєм.

Якщо у вас дійсно маленький балкон, город в ящиках буде грати і практичну, і естетичну роль (замінить квіти в горщиках).

З цієї причини при посадці варто подбати про зовнішній вигляд зеленого рослини — наприклад, посіяти так, щоб вони росли рівними рядами.

Город в ящиках — резюме

Вирощування їстівних рослин не повинно обмежуватися тільки квітковими клумбами. Якщо у вас є тільки балкон або тераса, кладіть на неї овочі в ящиках. У них можна вирощувати багато смачних овочів і зелені, таких як редис, салат і петрушка, які також ростуть в класичному саду.

Город в ящиках — це не тільки ідеальний спосіб вирощувати корисні і смачні овочі. Хочете, щоб ваш балкон виглядав по-літньому і оригінально? Виключно красиво виглядатимуть барвисті овочі в поєднанні з деревом.

І створення городу в ящиках, і догляд за ним — завдання нескладне. Не забувайте правильно захищати деревину і постійно поливати рослини, і ви швидко зберете перші врожаї.