Монтаж терасових дощок — дізнаємося, як правильно укладати терасові дошки

Монтаж терасових дощок — дізнаємося, як правильно укладати терасові дошки

Категорія: Терасні дошки

Будівництво домашньої тераси своїми руками — предмет гордості кожного ентузіаста DIY. Тераса може бути різних розмірів і розміщуватися на різних підставах. Якщо ви запам’ятаєте основні правила, ви створите просторе і комфортне місце для всієї родини. З чого почати і що важливо на кожному етапі роботи?

Переходимо до наступних абзацах:

Зробіть терасу своєї мрії!
Укладання терасових дощок на балки і опори — навіщо це коштує?
Укладання терасної дошки на бетон
Терасна дошка — установка, догляд — що потрібно пам’ятати?
Зробіть терасу своєї мрії!

Тераса біля будинку — це місце, де можна відпочити, розслабитися і провести час зі своїми близькими. У теплі літні місяці сімейне життя може майже постійно обертатися навколо садових ділянок і зелених насаджень. Добре продумана і оформлена тераса забезпечує укриття від надмірного сонця, дозволяє разом приймати їжу і відпочивати з улюбленою книгою. Він може бути прикрашений декоративними рослинами і забезпечить тінь у спекотні дні.

Незалежно від того, чи є ваша тераса новою спорудою, або являє собою якусь адаптацію вже існуючої площі, яку ви хочете виділити для відпочинку, варто запам’ятати декілька основних правил. Перед тим як приступити до роботи, подумайте, які елементи обробки найбільш важливі для вас. У магазинах можна знайти безліч різних компонентів, наприклад, готову терасну плитку, дерев’яні дошки або плитку або матеріали з пластику. Робіть ставки на продукт гарної якості і той, який вам найбільше подобається.

Якщо ви цінуєте контакт з природою і хочете, щоб ваша тераса максимально гармоніювала з навколишнім середовищем, виберіть візерунок, покритий дерев’яними дошками. Ви можете зупинити свій вибір на масивній деревині або композитних плитах. Більшість плит для зовнішнього застосування мають нерівну структуру — у них є рифлений верхній шар, який полегшує відведення надлишків води під час дощу і захищає деревину від пошкоджень.

У магазинах також доступні гладкі дошки, перевага яких в тому, що вони не збирають пил, бруд, частинки рослин і листя. Однак вони більш схильні до подряпин і можуть потрапити в пастку води. Жолоби дошки необхідно час від часу ретельно очищати, бажано за допомогою мийки високого тиску, і регулярно обслуговувати.

Незалежно від того, який малюнок тераси і тип матеріалів ви виберете, спроектуйте її таким чином, щоб забезпечити належний приплив повітря до конструкції та дотримуватися правил безпеки. Якщо ви виберете класичні і приглушені кольори, ви зможете поекспериментувати з аксесуарами і дати собі простір для створення унікального і виняткового простору.