Укладання терасових дощок на балки і опори — навіщо це коштує?

Укладання терасових дощок на балки і опори — навіщо це коштує?

Одним з найпопулярніших способів укладання терасових дощок сьогодні є використання балок і регульованих по висоті кронштейнів. Монтаж терасових дощок відбувається на спеціальних опорах із пластику, які розташовані на однаковій відстані. Укладання терасної дошки виконується швидко і легко, оскільки кронштейни забезпечують ідеальне вирівнювання поверхні, хорошу вентиляцію і залишають місце під дошками для приховування кабелів або проводів.

Ставити опори можна на добре вирівняному і ущільненому грунті, додатково обладнавши дренажні канави і поглиблення, що відповідають за відведення води. Ви також можете використовувати кронштейни, щоб встановити раму на бетон або інший твердий грунт.

Ви можете подумати про будівництво тераси, підвішеною в повітрі або частково заземленою, наприклад, збоку від будинку. Потім частина конструкції слід робити на дерев’яних або армованих металом стовпах. Пам’ятайте, що в цьому випадку перевантаження будуть більше, тому фундамент повинен бути міцним і безпечним.

Прикріпіть дошки до основи за допомогою відповідних кріплень до землі. Не залишайте занадто багато місця між дошками — в ідеалі одержувані проміжки повинні бути не більше 40-50 см в довжину. Це запобіжить перевантаження, і деревина буде плавно працювати. Чи не кладіть балки прямо на бетон або землю — тут також добре використовувати кронштейни або відповідні підкладки, що впливають на якість вентиляції і довговічність конструкції. Покладіть дошки настилу на балки перпендикулярно основи. Залиште між дошками зазор в декілька міліметрів, щоб деревина могла працювати під впливом перепадів температури.