Терасна дошка — установка, догляд — що потрібно пам’ятати?

Терасна дошка — установка, догляд — що потрібно пам’ятати?

Укладання терасної дошки зовсім не повинна бути складною, якщо дотримуватися кількох основних правил. У кожного виду деревини має бути достатньо місця для роботи. Під впливом води, морозу, дощу та інших непостійних погодних умов матеріал може деформуватися і швидше зношуватися. З цієї причини вкрай важливо ретельно захистити дошки грамотно підібраною просоченням. Це може бути лак, морилка або масло для дерева.

Консерванти для деревини можуть швидше зношуватися в більш часто використовуваних місцях, в коридорах або в незахищених приміщеннях. Кількість сонячного випромінювання також може вплинути на зовнішній вигляд і якість деревини. Гарна ідея — вибрати засіб, який допоможе запобігти деформацію і вицвітання дощок.

Не менш важливим є правильний вибір породи дерева для тераси. Місце для відпочинку можна зробити практично з будь-якої породи дерева, але краще використовувати тверду деревину, добре переносить контакт з вологою. Хоча ціна на дубові або букові дошки може бути вище, ніж на соснові, ви будуєте терасу на довгі роки. Краще спочатку інвестувати в перевірену деревину, ніж потім витрачати значні кошти на ремонт і трудомістка обслуговування.

Варто спланувати монтаж терасових дощок в теплий і сонячний день. Перед початком роботи переконайтеся, що куплені вами дошки не криві і не мають видимих ​​ушкоджень. Шматочки дерева з великою кількістю сучків або видимих ​​плям можна розмістити в кутах і менш помітних місцях. Бажано, щоб дошки після розпакування могли на кілька днів накрити поле в тих умовах, в яких вони будуть використовуватися — це стосується вже законсервованих дощок, необроблену деревину краще дочекатися установки в сухому і критому приміщенні.

Укладання терасових дощок на балки або безпосередньо на бетон за допомогою кронштейнів не представляє складності. Почніть роботу рано вранці, щоб дати час на можливі виправлення і остаточне обслуговування, якщо ви будуєте терасу з масиву дерева. Хоча більшість видів екзотичної деревини мають темний колір, ви можете змінити відтінок за допомогою відповідної морилки або воску. Тільки не забудьте в кінці захистити все потрібною кількістю лаку або просочення.

Ідеальна терасна дошка, кріплення, кронштейни, які служать роками, і розумні рішення — якщо ви не знаєте, що вибрати, вибирайте перевірені рішення або зверніться за порадою до досвідченого фахівця в магазині, де ви купуєте матеріали. Подивіться навчальні відео і дізнайтеся про найбільш розповсюджені помилки. Завдяки цьому ви будете відмінно підготовлені до роботи, а здійснити задумане дію буде дуже легко!