Вугільний гриль – відгуки, опис та області застосування

- Advertisement -

Вугільний гриль – відгуки, опис та області застосування

Rockwell Bloom Grill – це універсальний кухонний прилад, який використовується для приготування гарячих страв як для великих, так і для маленьких сімей. Він має знімну решітку для приготування їжі, яку після використання можна мити в посудомийній машині. Він складається з двох компонентів (решіток), які можна використовувати по черзі або окремо. Ви також можете помістити на кожен з них різні види випічки і змінити час приготування на грилі по своєму бажанню.

Садовий гриль – я розгляну його функціональність після декількох невеликих тестів. Окремі елементи решітки можна знімати за допомогою спеціальних ручок. Завдяки цьому ви не піддастеся опіків, які не забрудните одяг бризками жиру або палаючим вугіллям. Гриль забезпечений кришкою з вентиляційним отвором. Трохи попрактиковавшись, ви зможете змінювати і адаптувати температуру випікання до різних типів продуктів. Після того, як ви закінчите приготування на грилі, ви також можете накрити грати кришкою і залишити її до тих пір, поки ґрати не догорить.

Решітка має два великих колеса. Трохи нахиливши пристрій і завдяки навісним ручкам, його можна перемістити в інше місце, швидко вийняти з підвалу або гаража і навіть підняти по сходах. Під секцією для гриля знаходиться плоска тарілка, на якій ви можете розмістити тарілки, посуд або столові прилади. Гриль підходить для приготування м’яса, ковбас, ковбас, в ньому можна смажити овочі і смажену картоплю.

Пристрій має додаткову решітку для вугілля, в яку завантажується не більше 2 кг деревного вугілля. Завдяки цьому забезпечується відповідний рівень вентиляції і неважко розпалити вугілля до необхідної температури. Перед тим, як приступити до приготування на грилі, потрібно нагріти деревне вугілля близько 30 хвилин. Запирающаяся кришка також захистить вашу їжу в разі невеликого дощу або сильного вітру.

- Advertisement -
- Advertisement -