Садовий гриль – огляди обладнання в дії

- Advertisement -

Садовий гриль – огляди обладнання в дії

Покрутивши і поставивши грати в оптимальному місці, приступаю до приготування на грилі. На вечерю приготувала рулет з бекону, шматочки м’яса і сосиски. Крім того, я хочу спекти скибочки кабачків і шматочки перцю, а також злегка підсмажити хліб, щоб він залишався теплим і хрустким. Я використовую стандартний вугілля з супермаркету. Отримати сильне світіння за допомогою невеликого розпалювання дуже легко. Безперечною перевагою цього гриля є те, що він має дуже глибоке простір для гриля. Виробник також зробив наголос на ефективну вентиляцію, завдяки якій навіть початківці кухаря без проблем зможуть розпалити мангал.

Я розкладаю окремі інгредієнти меню на грилі, і через деякий час вже готове свої перші страви. У порівнянні з маленькими і не дуже стійкими грилями, які я використовував досі, цей дозволяє готувати м’ясо дуже швидко і рівномірно. Мені навіть потрібно бути обережним, щоб не перепечеться ніжніші продукти. Зручність полягає в тому, що я можу знімати решітку щипцями з поверхні і безпечно переміщати продукти по тарілках.

Нижня полиця теж зручна, на ній я зберігаю більше шматків їжі, тарілок і приладдя для барбекю. Все під рукою, і мені не потрібно турбуватися про те, що залишена мною кавова кружка або тарілка на землі будуть випадково перекинуті кимось або її вміст вивалиться назовні.

Після того, як гриль закінчився, приступаю до збирання. Ось невелика проблема. Для ретельного очищення і видалення залишків їжі і нагару найзручніше перевернути все це на бік і викинути у відро для сміття або компост. Однак решітка важка і громіздка, тому доводиться довго маневрувати, щоб ефект був задовільним. Було б ідеально встановити знімний дерев’яний контейнер, який я міг би знімати і чистити окремо після того, як гриль буде готовий. Незважаючи на цей незначний дефект, решітка виконала своє призначення, всі задоволені, і пристрій буде чекати наступної сімейної зустрічі.

- Advertisement -
- Advertisement -