Вугільний гриль: огляд — технічні та експлуатаційні характеристики обладнання

Вугільний гриль: огляд — технічні та експлуатаційні характеристики обладнання

Відповідно до опису виробника, мангал розрахований на сім осіб. На першому весняному застілля зібралося десять любителів свинячий шиї і смажених ковбас — адже приготування на грилі відбувається порівняно швидко, і мені вдалося швидко розпалити гриль, завдяки можливості зняття окремих елементів решітки я легко можу розділити жарку на тип страви і задовольнить навіть найбільших любителів.

Перед запіканням мені потрібно зібрати грати. Інструкція по експлуатації велика і написана стандартно, але при установці ніжок довелося кілька разів перевіряти правильність з’єднання всіх частин. Вирішальним мінусом є те, що виробник не передбачив кілька запасних гвинтів, якщо один з компонентів був загублений при складанні набору дилетантом. Коли я їду з друзями за місто, у мене не завжди є з собою зайві гвинти та інструменти.

На те, щоб зібрати грати і підготувати її до роботи, у мене пішло кілька десятків хвилин. Якби у мене не було з собою викрутки, цей час напевно було б набагато довше, і я вже був би досить голодний, перш ніж пристрій було б готове до роботи. Устаткування зроблено з хороших і міцних матеріалів, але хотілося б, щоб ніжки в грилі моєї мрії були краще і стабільніше і не розгойдувалися після декількох місяців використання.

Пристрій виконаний з високоякісної сталі. Оздоблення з нержавіючої сталі додає стилю і елегантності. Решітка виглядає міцною і простий у догляді. На жаль, після закінчення гриля нас застав легкий весняний дощ. На наступний день на пристрої залишилися невеликі плями і водяні плями, що, однак, природно. Хоча все це виріб, крім бойлера-гриля, матове, щоб підтримувати гриль в ідеальному стані, після прання варто протерти його ніжною тканиною.

Гриль має стандартну висоту, і його може приготувати доросла людина. Щоб він прослужив якомога довше, варто після кожного використання протирати його сухою тканиною і ретельно видаляти залишки їжі і золу. Глибокий контейнер для вугілля і добре захищене від вітру простір для випічки свідчать про те, що приготування на грилі за допомогою цього приладу буде успішним.