Вугільний мангал — ціна і якість

Вугільний мангал — ціна і якість

Bloom’s Rockwell Grill — це складний і надійний вуличний прилад. Я купив свою модель в Castorama за 398 злотих. Це не найдешевше обладнання на ринку, але якщо ви плануєте регулярно готувати гриль і вам подобається працювати з надійним пристроєм, який буде служити вам довгі роки, варто вибрати більш дорогу модель.

Гриль має надійну і міцну конструкцію. Це важливий аргумент для батьків маленьких дітей і людей, у яких є домашні тварини. Тут я знаю, що теж плачу за безпеку своїх близьких і не боюся, що розпечене вугілля зісковзне разом з підготовлюваної їжею до чиїхось ніг. Корпус після тривалого використання нагрівається, і потрібно бути обережним, щоб не обпектися, але це безперечно безпечніше, ніж при покупці найпростішої моделі гриля, зробленої з нестабільних і швидко зношуються деталей.

Додатковою перевагою для мене є запирающаяся кришка, яка регулює процес випічки, а також захищає продукти від дощу і вітру. Це точно не мобільна модель, яку я візьму з собою «під мишку» на край світу, але і це мене не хвилювало. Це міцне обладнання, яке прослужить мені довгі роки при хорошому обслуговуванні. Вугільний гриль — ціна відповідає якості, це добре вкладені гроші.

резюме

Bloom’s Rockwell Charcoal Grill — найміцніша модель гриля, яку я тестував досі. Він важкий і масивний, але його мобільність поліпшена за рахунок двох коліс, які дозволяють переміщати пристрій куди завгодно. Оскільки все кріпиться гвинтами, я не боюся, що через якийсь час окремі елементи відваляться або загубляться під час використання. З ніжками буду обережніше, так як вони здаються найбільш нестабільними і схильними до пошкодження елементом конструкції.

Гриль Блума дозволяє готувати страви швидко і смачно. Підійде для будинку любителя і любителя шашлику. Він вгамує голод навіть великої родини, але в разі великої вечірки приготування слід розділити на кілька етапів або обладнати додатковою поверхнею для випічки. Це безперечно варто порекомендувати пристрій, який ви будете використовувати під час сімейних посиденьок і готування разом з друзями. При належному догляді і догляді він прослужить вам довгі роки.