Як спланувати розетки будинку?

Як спланувати розетки будинку?

В першу чергу продумайте призначення окремих кімнат. Завдяки цьому в майбутньому ви уникнете сюрпризів з недостатньою кількістю розеток. Вам не доведеться використовувати подовжувачі або спотикатися об кабелі. Отже, скільки розеток вам знадобиться на кухні, скільки у ванній і в спальні?

Скільки розеток потрібно встановити на кухні?

За словами електриків, на кухні має бути не менше 4 розеток. В ідеалі два з них повинні розташовуватися прямо над робочим місцем, тобто зверху. Таким чином, ви зможете з комфортом користуватися невеликими електричними приладами, такими як блендери або кухонні комбайни. Також добре встановити окрему розетку для посудомийної машини і іншу для електричної плити, а також для холодильника.

Де будуть розташовуватися розетки на кухні, найкраще визначити на початковому етапі. Завдяки цьому ви уникнете дорогих модифікацій, а монтажна бригада спланує роботу і закупить необхідну кількість кабелів.

Скільки розеток у ванній повинно бути?

Якщо ваша ванна кімната невеликого розміру, досить двох розеток. Один біля дзеркала, а інший трохи нижче, щоб до нього можна було підключити пральну машину. Безпечна висота — не менше 120 см від підлоги. Тільки не забудьте використовувати спеціальні моделі з кришкою. Вони повинні бути водонепроникними і мати дозволу, яких вимагає закон. Тому краще всього запастися ними в надійному місці. Уникайте численних ненадійних інтернет-провайдерів, що пропонують підозріло низькі ціни.

А скільки розеток у ванній, якщо вона простора і повітряна? Якщо ви плануєте розмістити такі прилади, як додатковий обігрівач або електрична сушарка, подумайте про встановлення додаткової розетки.

Скільки розеток в кімнаті потрібно спланувати?

Питання про те, скільки розеток слід встановити в таких приміщеннях, як вітальня, кабінет або спальня, індивідуальний. У всіх різні потреби. Однак передбачається, що в вітальні повинно бути не менше 5 розеток. Однак скільки розеток в такій кімнаті, як кабінет, має бути включено? На думку фахівців, оптимальна кількість — три. Ви зможете зручно підключити всі свої пристрої до електрики.

Де будинку розетки? резюме

Прочитавши наше міні-керівництво, ви вже знаєте, куди поставити розетки на кухні. Ви також дізналися, хто може встановлювати електричні розетки. Вартість такого виду аксесуарів і послуг електрика невисока, тому варто довірити цю задачу професіоналам.