Датчик газу — який вибрати? Які параметри найважливіші?

Датчик газу — який вибрати? Які параметри найважливіші?

Коли ви вкладаєте гроші в датчик газу, ви фактично купуєте свою безпеку. Однак не ціна повинна бути головним визначальним фактором при здійсненні покупок. Перевірте приміщення, для яких призначене обладнання і в яких умовах воно може працювати. Зверніть увагу на частоту, з якою він проводить вимірювання, і на те, як він харчується (від батарейок або електрики). Важлива гучність звукового сигналу і можливість перевірити пристрій на працездатність.

Вирішуючи, який датчик газу вибрати, як і в випадку з датчиками чадного газу, обов’язково перевірте відповідність стандартам і допускам, а також гарантії на роботу пристрою. З цим типом обладнання перевірте, який газ він виявляє. Ви також можете вибрати модель, збагачену детектором чадного газу або диму.

Як розмістити датчики для захисту від чадного газу?

Вибір відповідного пристрою — це тільки половина справи з точки зору захисту себе і своїх близьких від отруєння чадним газом. Правильне розміщення і розміщення датчиків також важливо. Іноді одного пристрою може не вистачити на всю квартиру. Де встановити обладнання для виявлення чадного газу?

Перш за все, в приміщеннях з газовими водонагрівачами, а також масляними або кахляними печами. Отже, необхідно розмістити датчик у ванній кімнаті, а також на кухні або у вітальні, якщо в ньому є камін. Устаткування також не повинно бути відсутнім в котельні, де працює вугільна піч.

Також важливо місце, де встановлений датчик. Це не може бути випадкове місце на стіні. Встановіть обладнання на висоті 140-150 см, що приблизно на лінії вашого зору. Переконайтеся, що діти не мають доступу до пристрою. Не слід порушувати роботу сповіщувача. Тому розміщуйте його подалі від вентиляційних отворів, дверей і вікон. Чи не кладіть його в шафу і не накривайте. Детектор чадного газу найкраще повісити в місці, захищеному від сонячного світла, в безпосередній близькості від пристрою, що становить небезпеку.