Який фільтр для води? критерії вибору

Який фільтр для води? критерії вибору

Який фільтр для води ви виберете, залежить в першу чергу від ваших очікувань, а також від простору і фінансових коштів, які ви вкладаєте в це рішення. Найбільш цільним рішенням є те, що він підходить для всього будинку. Однак це вимагає великих фінансових витрат, особливо коли мова йде про постачання м’якої питною водою кожного пристрою.

У разі невеликого простору і системи, яка повинна працювати в певних джерелах води — кранах — подумайте, який фільтр для води під раковиною буде кращим вибором. У вашому розпорядженні як мінімум дюжина рішень. Якщо в шафі під раковиною немає місця, можна вибрати установку змішувача. Ви можете встановити аналогічний в душі або ванні, щоб поліпшити якість води у ванні.

Поширеним вибором через якість роботи є фільтр зворотного осмосу. Який вибрати? Це залежить в першу чергу від ваших фінансових витрат. Пам’ятайте, що найпростіші фільтри видаляють не тільки забруднення, а й цінні елементи і мінерали. Це позбавляє воду будь-яких добавок. Однак ви можете змінити це в залежності від того, який картридж фільтра для води ви виберете. Ця мінералізуюча вода дозволить вам адаптувати питну воду до потреб більшості домочадців.

Типи фільтрів для води

Який фільтр для води ви виберете для будинку на одну сім’ю, залежить від ваших очікувань. Деякі системи призначені для очищення води по всій установці; інші призначені, наприклад, для поліпшення смаку питної води або для обробки її тільки в одному місці.

За місцем установки фільтри можна розділити на:

встановлюється на початку установки (у водоміра, біля входу в будинок, у котла);

встановлений на кухні (під раковиною, наприклад. Комплект фільтрів під раковину триступеневий — Комплекти, з такими приладами, як посудомийні машини, на крані);

встановлена ​​у ванній (у пральної машини, у лійки душа).

Окрему категорію складають фільтри у вигляді глечиків з картриджами. Зазвичай вони призначені тільки для вживання.

Інша поділ пов’язано з роллю, яку відіграє фільтр. Тут також може бути важливо, який картридж фільтра для води ви виберете — деякі моделі допускають взаємозамінне використання декількох типів. У цій категорії ви знайдете фільтри:

пом’якшувачі (звані іонними — вони знижують жорсткість води, наприклад пом’якшувач 16 л — Водопідготовка);

вугілля (працює завдяки активованого вугілля — очищають воду);

механічні (так звані седиментаційних — затримують механічні домішки);

видалення заліза (видаляють з води зайве залізо);

видалення марганцю (видалити з води надлишки марганцю);

осмотический (фільтри зворотного осмосу — надзвичайно ефективні для видалення різних домішок, очищення води, наприклад, система фільтрів зворотного осмосу — аксесуари).