Який фільтр для води вибрати в приватному будинку?

Який фільтр для води вибрати в приватному будинку?

Перш за все, на кожній водопровідній установці повинен бути встановлений механічний фільтр, бажано поруч з водоміром або за межами входу в будівлю. Це утримує механічні домішки, такі як пісок, а також іржу з труб, дрібні камені і інші предмети, які можуть ще більше зашкодити саму установку. Таким продуктом є, наприклад, попередній фільтр BWT Protector mini C / R 1 — Аксесуари.

Якщо вас приголомшила вартість установки системи фільтрів для всієї установки, вибирайте невеликі рішення для конкретних місць. Який фільтр для води для раковини краще вибрати? Вам знадобиться той, який обробляє вашу питну воду, особливо якщо ви хочете пити її прямо з-під крана. У свою чергу, при прийнятті душа спрацює очищающий від забруднень і пом’якшувальний фільтр, який дозволить вам краще піклуватися про свою шкіру і волосся. Таким фільтром є фільтр для душа BWT Quick & Clean — Аксесуари.

Одне з найбільш вигідних рішень на ринку — фільтр зворотного осмосу. Який вибрати? Все залежить від ваших уподобань. Існують невеликі системи фільтрації, які, наприклад, адаптовані тільки до певного приміщенню або навіть до однієї країни. Потім вони поміщаються в шафу. Однак ви також можете вибрати велику систему, яка буде працювати для всього будинку. Це, відповідно, дорожче, але гарантує кращу якість води з точки зору доступних рішень.

Якщо вам цікаво, який фільтр для питної води вибрати, вибирайте розчин з додатковим Мінераліз картриджем. Осмотические фільтри видаляють механічні та хімічні домішки (наприклад, хлор і пестициди), бактерії, а також покращують смак і якість води. Нарешті, він доповнений необхідними для здоров’я мінералами в правильних пропорціях. Такі фільтруючі системи вимагають регулярної заміни картриджів.