Родинний дім — це місце, яке повинно асоціюватися з безпечним притулком

Пристрої і комплекти — дивіться наші пропозиції

Родинний дім — це місце, яке повинно асоціюватися з безпечним притулком. Захистіть своїх родичів і майно від загроз, пов’язаних зі злочинною діяльністю або випадковими подіями. Щоб знизити ризик нещасних випадків і подій, встановіть в своєму будинку інтелектуальну систему, оснащену відповідними датчиками. Бренд FIBARO пропонує пристрої, які виявляють вогонь, повінь, рух і навіть світло.

Щоб поліпшити систему і підвищити рівень вашого комфорту, доповніть систему FIBARO додатковими зручностями, такими як дистанційне керування освітленням або закриття протівовзломних жалюзі, дверей і воріт.

Якщо ви хочете зробити свій будинок повністю інтелектуальним, виберіть також установчі модулі FIBARO, які працюють з побутовою технікою та іншими пристроями, що використовують електрику. Завдяки цьому можна однією кнопкою запустити пральну машину або вимкнути вентилятор, гуде ввечері. Система також дозволить вам одним рухом пальця створити потрібну атмосферу — у вашому будинку миттєво з’явиться атмосферний освітлення, а динаміки почують приємне звучання підготовленого вами плейлиста.