Розумний будинок — пристрої, які варто вибрати

Розумний будинок — пристрої, які варто вибрати

Система розумного будинку — це конфігурація взаємодіючих пристроїв, які відповідають за різні області роботи. Якщо вам цікаво, який з них вибрати для своєї квартири, перегляньте доступні рішення. Для цього ми підготували для вас пам’ятку з найбільш важливими категоріями товарів.

Захист від злому

Що таке розумний будинок, що не забезпечує безпеку його мешканців? Будівельний нагляд є основним завданням системи, тому є датчики, які відстежують рух і відкривають вікна і двері. Модулі, що забезпечують автоматичне закривання протівовзломних рольставен або воріт, також відповідають за захист членів сім’ї та майна. Системи, які не вимагають відправки кожної команди окремо, а виконують набір дій в запрограмованої послідовності, будуть особливо зручні у використанні. Завдяки цьому однією кнопкою ви можете убезпечити будинок, наприклад, на ніч.

Запобігання випадкових подій

Хоча всі домашні установки і пристрої мають ефективний захист, що забезпечує їх ефективну та безперебійну роботу, ви завжди повинні враховувати ризик затоплення або виникнення пожежі. Якщо ви хочете обмежити наслідки можливого збитку, кращий спосіб — швидко його виявити — будинок, обладнаний відповідними датчиками, легко впорається з цим. Інтелектуальна система негайно розпізнає загрозу і надасть вам інформацію, яка врятує ваше майно, а іноді і життя. Крім датчиків затоплення і пожежі, можна також встановити модулі, що керують роботою побутової техніки та електроніки — вони працюють превентивно.

управління освітленням

Якщо ви будуєте розумний будинок, системи управління освітленням стануть ідеальним доповненням. Ви будете використовувати це рішення кожен день, щоб зробити експлуатацію ламп або світлодіодних стрічок більш зручною. Ви також запрограмуєте режими освітлення, які привнесуть в інтер’єр романтичну атмосферу. Функціонал цієї системи можна використовувати і під час поїздки — пульт дозволяє створити враження присутності домочадців, що відлякає потенційних грабіжників.

Майно і сад

Крім пристроїв, якими ви можете обладнати свій будинок, інтелектуальна програма також підтримує модулі, що відповідають за безпеку власності і автоматичний полив зелені. Якщо вам цікаво, яку систему розумного будинку варто вибрати, то це ідеальне рішення для односімейного житла.