Що потрібно враховувати при виборі очищувача повітря?

Що потрібно враховувати при виборі очищувача повітря?

Знаючи, що робота обладнання нескладна, ви можете подумати, що неважливо, який пристрій ви виберете. Немає нічого більш поганого! Кожен очищувач повітря відрізняється безліччю параметрів. Яку модель вибрати? Що потрібно враховувати при покупках?

Найважливіший параметр, на який потрібно звернути увагу, якщо ви замислюєтеся про покупку очисника, — це його продуктивність. Виробники визначають це як кількість повітря, яке обладнання буде фільтрувати за годину. Враховуйте розмір кожної кімнати окремо. В дійсно великих будинках може знадобитися більше пристроїв. Технології, які використовуються в обладнанні, і методи фільтрації забрудненого повітря не менш важливі, ніж ефективність. Подумайте також, чи піклуєтеся ви про додаткові функції очищувача, таких як зволожувач або іонізація. Варто вибирати сертифіковані моделі.

Обдумуючи, який очищувач повітря вибрати, зверніть увагу на практичні аспекти пристрою. Наприклад, важливий рівень шуму обладнання при роботі і його зовнішній вигляд. Просунуті моделі часто повністю автоматизовані. Такі пристрої самостійно виставлять параметри, необхідні для ефективного очищення повітря. Ви також можете керувати ними з програми на своєму телефоні.

Який очищувач повітря вибрати? — практичні поради

Вам потрібен прилад для спальні або дитячої? Слідкуйте за тим, щоб техніка не заважала спати кому-небудь з домочадців. Переконайтеся, що очищувач працює в нічному режимі і виробляє невелику кількість децибел під час роботи. Навіть якщо ви не почуєте його в дії, він все одно залишиться ефективним.

При покупці в першу чергу орієнтуйтеся на розмір. Можливо, вам взагалі не доведеться замовляти найбільший очисник з наявних. Яке обладнання вам потрібно? Для офісу або вітальні класичного розміру вам знадобиться всього один пристрій середнього розміру. Високоефективні очисники повітря відмінно фільтрують повітря у великих приміщеннях, в тому числі з площею більше 50 м2. Маленькі пристрої добре підійдуть для самих маленьких кімнат (до 11м2).

Який очищувач повітря для алергіків? Перш за все, той, в якому є HEPA-фільтр. Добре, якщо техніку ще збагатили функцією зволоження повітря. Якщо ви втомилися від кашлю або ваша шкіра стає грубою на дотик, подумайте про ионизирующем очищувачі повітря.

Очищувач повітря, відповідний вашим потребам

Ефективність, кількість і тип використовуваних фільтрів, рівень випромінюваного шуму, додаткові функції у вигляді зволожувача і іонізації — це найважливіші параметри, які необхідно враховувати при покупці освіжувача повітря. Пам’ятайте, що на ефективність обладнання впливають не тільки його технічні характеристики. Також важливо місце, де ви встановлюєте пристрій.

Ви шукаєте очищувач, який буде ефективним? Хочете інвестувати в якісне обладнання? Ознайомтеся з пропозицією і подбайте про те, чим ви дихаєте.