Що таке розумний будинок і в чому його переваги? Про це варто знати!

Що таке розумний будинок і в чому його переваги? Про це варто знати!

Категорія: Установка, Розумний будинок

Пропоновані на ринку сучасні рішення повністю змінюють спосіб ведення домашнього господарства. Тепер ви можете автоматизувати багато процесів, які раніше втомлювали. Системи розумного будинку допоможуть вам з рутинними справами, які ви виконуєте кожен день, і ви заощадите час і гроші, в той же час піклуючись про екологію. Дізнайтеся, що таке розумний будинок, і дізнайтеся основи, завдяки яким ви зміните стандарт своєї квартири!

Переходимо до наступних абзацах:
Що значить розумний будинок?
Розумний будинок — що це на практиці?
Як влаштована розумна квартира?
Що це? Розумний будинок і його складові
Інтелектуальна будівля — інвестиції, які окупаються
Інтелектуальні рішення, що відповідають вашим потребам
Що значить розумний будинок?

Хоча тема розумного будинку стає все більш популярною, все ж мало хто дійсно розуміє, що таке розумний будинок. Це незнання змушує інвесторів ігнорувати тему інтелектуальних систем управління при плануванні і будівництві, а інші навіть не думають про впровадження в свої квартири автоматичних зручностей. Ця помилка може коштувати грошей — інтелектуальне управління будинком дає ряд переваг, у тому числі фінансових.

Як тільки ви зрозумієте, що таке розумний будинок, ви, ймовірно, відмовитеся від традиційних рішень. Такий монтаж набагато простіше, ніж ви думаєте. Ви можете знайти більшість датчиків і елементів управління в магазинах товарів для будинку і в магазинах електроніки, і система допоможе вам крок за кроком виконати настройку. Відомим брендам, такі як Fibaro, також пропонують продаж готових пакетів, орієнтованих, наприклад, на керування освітленням, автоматичний полив саду або захист будинку.

 

Розумний будинок — що це на практиці?

Перш ніж приступити до планування установки конкретних пристроїв, в першу чергу слід зрозуміти, що таке розумний будинок, і подумати, які рішення підійдуть саме вам. Принцип роботи цього типу технологій, як і всіх тих, що мають анотацію «розумні», полягає в зборі великих обсягів даних і виконанні дій на основі їх аналізу з використанням алгоритмів. Наприклад, інтелектуальна система опалення завдяки встановленим датчикам знає, коли в приміщенні стає холодно. При отриманні інформації про низьку температуру програма відправляє на відповідні пристрої команду включити обігрів або вимкнути кондиціонер.

Таким чином, ми можемо автоматизувати освітлення, управління ролетами або сигналізацію. У додатку ви також можете легко налаштувати набори дій у вигляді всеосяжних профілів, таких як нічний режим, робота в вітальні або настройка на відсутність членів сім’ї. Можливі застосування насправді обмежуються тільки уявою людини, що вирішила вибрати розумний будинок. Що це означає для майбутнього? Автоматизоване управління будинком — це проект, який можна постійно покращувати і розширювати за рахунок нових компонентів.

При проектуванні розумної квартири можна розглянути використання пристроїв управління, наприклад:

кімнатна температура,
освітлення, в тому числі включення по датчику руху,
сигналізація і безпеку,
система поливу в саду.