Що це? Розумний будинок і його складові

Що це? Розумний будинок і його складові

Що являє собою інтелектуальне управління будинком? Перший і найважливіший елемент — це програмне забезпечення. Це ІТ-система, яка дозволяє вам задавати обрані варіанти поведінки в залежності від умов навколишнього середовища. Система приймає індивідуальні рішення або встановлює сцени на основі даних з різних датчиків, що становлять розумний будинок. Що таке сцена? Це ваша особиста команда з налаштування на певний час дня чи домашню ситуацію.

Щоб автоматизувати більшість повторюваних функцій в вашому домі, ви можете, наприклад, використовувати:

датчики різних типів, наприклад, датчики температури, руху, сонячного світла, а також датчики диму і повені, а також датчик відкривання вікон і дверей,
розумні лампочки і розетки,
колонки з вбудованим голосовим помічником,
програмовані кнопки, перемикачі і панелі.

Інтелектуальна будівля — інвестиції, які окупаються

Економічність, комфорт і безпека — ось три основні переваги автоматизованої установки у вашому будинку або квартирі. Управління розумним будинком дозволяє заощадити на електриці і опаленні. Механічне відключення світла і опалення запобігає витрату ресурсів і грошей. Таким чином, ви також дбаєте про навколишнє середовище, і бюджет, вкладений в збірку, поступово окупається. Крім того, вам не потрібно відразу вкладати кошти в кілька пристроїв — почніть з простою системи і поступово нарощуйте її в міру того, як ви дізнаєтеся, що таке розумний будинок і які варіанти найбільш важливі для вас.

Автоматична сигналізація і спостереження за відкриванням дверей або вікон — це крок до забезпечення більшої безпеки сім’ї. Аналогічну цінність мають датчики, які можуть захистити від затоплення або пожежі. Також не слід забувати, що такі функції перш за все зручні. Звикання до нових звичок займає короткий час, і хто б не спробував, що таке розумний будинок, ймовірно, не повернеться до старих звичок.

Інтелектуальні рішення, що відповідають вашим потребам

Тепер, коли ви знаєте, що таке розумний будинок і як він може поліпшити ваше повсякденне життя, прийшов час подумати, як адаптувати його до ваших потреб. Якщо ви не хочете відразу ж відновлювати всі свої установки, варто почати з простого стартера, такого як стартовий комплект Philips з блоком управління і розумними лампочками. Згодом ви зможете підібрати до нього додаткові елементи, також наявні в нашій пропозиції.

Пам’ятайте, що можливість персоналізації — одне з найбільших переваг інтелектуальної системи управління будинком. Важливо, щоб він вирішував ваші проблеми і полегшував повсякденне життя.