Якщо у вас менше місця в шафі і ви не знаєте, який сифон вибрати

- Advertisement -

Сифон, що входить в комплект зі зливом, являє собою так званий полусіфон. Прекрасним прикладом такого виробу є полусіфон McAlpine з виходом для посудомийної машини.

Сифони для пляшок

Якщо у вас менше місця в шафі і ви не знаєте, який сифон вибрати для умивальника на стільниці, варіант з пляшкою буде хорошим рішенням. Це трохи модернізована модель в порівнянні з трубчастої. Він не підходить для установки в ваннах і душових піддонах – в основному тому, що вам потрібен доступ до резервуару в самому низу. Як відкрутити сифон в раковині? У цьому випадку все просто – відкрутіть нижній елемент. Він працює як резервуар, тому якщо сережка впаде в раковину – ви напевно знайдете її в сифоні. Цей тип сифона є сифон з матового нікелю.

Якщо ви не знаєте, який вибрати сифон для ванни, ця модель підійде ідеально. Не підходить для установки в умивальнику. Його перевага – можливість демонтажу зверху, а значить, не потрібно розбирати багато елементів, в тому числі фурнітуру. Він також підійде, якщо ви не знаєте, який сифон вибрати для низького душового піддону – зазвичай цей сифон невеликої висоти, що, безумовно, є перевагою. Зазвичай він оснащений регульованим коліном, який відмінно підходить для невеликих ухилів при установці. Таким сифоном є сифон для душового піддону Ані-Пласт, пор. 90 мм.

сухі сифони

Такі моделі сифонів зазвичай використовуються в таких місцях, як котельні. Як видно з назви, їх можна використовувати там, де вода не тече постійно. З цієї причини вони не використовуються для душових піддонів, ванн або умивальників.

- Advertisement -
- Advertisement -