Який сифон для умивальника, душового піддону і ванни? Наша порада

Який сифон для умивальника, душового піддону і ванни? Наша порада

Категорія: Монтаж, Водопостачання, Сифони і внутрішні водостоки

Створення сантехнічної установки вимагає використання відповідних елементів. Якщо вам цікаво, який сифон для ванни буде правильним, а який — для душового піддону і умивальника — ознайомтеся з нашими порадами.

Переходимо до наступних абзацах:
Що таке сифон і як він працює?
види сифонів
Який сифон для ванни, душового піддону і умивальника?

Каналізація зливає воду не тільки з унітазу, а й з раковин, умивальників, ванни і душового піддону. Разом з водою в мережу потрапляють різні забруднюючі речовини, які при неадекватній системі водовідведення можуть не тільки забити труби, але і почати розкладатися. Це, в свою чергу, викликає появу неприємного запаху з установки. Щоб цього не сталося, необхідно підібрати відповідний сифон.

На жаль, і тут все не так просто, як здається. Виявляється, моделі цих виробів істотно розрізняються як по дизайну, так і з естетики. Який сифон для душового піддону підійде найкраще? Як встановити сифон на умивальник? Перевір самостійно!

Що таке сифон і як він працює?

Сифон — це елемент водопровідної системи, який іноді називають гідрозатворів. Принцип його роботи заснований на зупинці газів і неприємних запахів, що виходять з установки, та попередження податкових їх потрапляння назад в повітря всередині. Це пристрій, звичайно, також зливає воду, яка тече з умивальника, ванни або душового піддона. Типи сифонів для умивальника бувають різні — це в основному естетичні, але також і дизайнерські міркування. Не кожен сифон можна де завгодно встановити.

види сифонів

Існують різні типи сифонів для умивальників, а також сифони, пристосовані для ванн або душових піддонів. Який з них буде обраний для даної установки, залежить, крім іншого, від кількості простору, але також і від очікувань щодо зовнішнього вигляду даного приміщення.

сифони трубні

Найпопулярніший з сифонів. Якщо вам цікаво, як прикріпити сифон до умивальника, цей сифон буде найпростіше прикріпити. Він особливо добре працює, коли у вас багато місця під раковиною або умивальником. Цей тип сифона має П-подібну форму. Його перевага — простота установки і очищення — часто досить просто промити сильним струменем води. У той же час це ще й сифон, який можна легко переміщати в точках з’єднання з іншими елементами установки. Пам’ятайте, що він займає багато місця.