Який сифон для ванни, душового піддону і умивальника?

Який сифон для ванни, душового піддону і умивальника?

З міркувань дизайну чітко визначено, який сифон для умивальника на стільниці буде кращим, а який — для ванни і душового піддону. В останньому випадку в гру вступають в першу чергу дзвіниці сифони. Для умивальників і раковин можна встановити трубчасті або темно-зелені версії.

Сифони для умивальників і раковин

Якщо у вас достатньо місця в шафі, ви можете вибрати стандартний трубний сифон. Його конструкція проста, і зазвичай такі вироби не дуже дорогі. У разі раковин з двома стоками, тобто двокамерних раковин, справа йде трохи складніше, і вся система займає набагато більше місця. Для таких рішень підходить сифон для мийки Cooke & Lewis на 1,5 / 2 чаші.

Коли місця стане трохи менше, вибирайте модель, яку буде легко розібрати. Зазвичай це пляшковий сифон, такий як хромований пляшковий сифон — він відразу оснащується зливом. Пам’ятайте, що для раковини і умивальника вам будуть потрібні вироби різного діаметру, в зв’язку з характером попадання забруднень в інтер’єр. Перед тим, як вибрати конкретний виріб, перевірте, як відкрутити сифон в умивальнику — для нього має бути досить місця.

У вас немає тумби під умивальник? Це не втрачено — є безліч дизайнерських моделей, які виділяються, перш за все, своїм привабливим дизайном. Вони підійдуть, якщо ви хочете отримати естетичний продукт, який не зіпсує загального враження після ремонту ванної кімнати. Хорошим прикладом такого продукту є хромований сифон для пляшок.

Сифон для ванни і душового піддону

Тут вибір обмежується в першу чергу дзвоновими сифонами. Пам’ятайте, що якщо ви інвестуєте в проточну ванну, ви також повинні вибрати сифон з відповідним приладдям. Хорошим прикладом такого продукту є комплект для ванни McAlpine 11/2 «x 40/50 мм з заглушкою. Переконайтеся, що розмір моделі правильний — купивши його, вам не доведеться турбуватися про додаткове обладнання.

Який сифон вибрати для невисокого душового піддону? Переважно той, який має висоту, сумісну з підготовленим під носиком. Однак пам’ятайте, що ви повинні адаптувати місце установки до сифона, а не навпаки. Забезпечте легкий доступ, наприклад, за допомогою решітки. Тоді в разі виходу з ладу ви легко зможете замінити елементи або почистити їх.

Який сифон для душового піддону або умивальника ви виберете, залежить в першу чергу від місця установки. Решта моделей підготовлені для традиційних раковин або умивальників, а інші — для установки під ваннами і душовими піддонами. Вони розрізняються розміром і дизайном, а також способом очищення або потрапляння всередину елементів. Не менш важливо, скільки місця займає сифон і як він виглядає. З цієї точки зору ви також можете вибрати відповідний продукт.