Біологічні очисні споруди побутових стічних вод

Біологічні очисні споруди побутових стічних вод

Це дуже популярне домашнє очисну споруду. Як це влаштовано? Передбачається, що його приготувати трохи дорожче, але це не залежить від типу грунту. Його дія заснована на двох факторах: активному мулі в одному варіанті або бактеріях в іншому. Обидва ці елементи очисних споруд призначені для видалення забруднюючих речовин, тобто просто для їх руйнування, завдяки чому рідина далі зливається в абсорбції колодязь або в поверхневі води, а сам мул рециркулируют, підтримуючи роботу очисної споруди. вся система.

Очисні споруди побутових стічних вод

Це найменш популярний вид очисних споруд, по крайней мере, серед тих, які виробляються в Польщі. В цьому випадку система дуже розкидана по великій площі, а фільтрація здійснюється за допомогою бактерій, які природним чином живуть на коренях рослин. Установка очисних споруд цього типу обмежена з двох причин. По-перше, поки немає систем їх підтримки. По-друге, принцип роботи очисних споруд такого типу часто може суперечити чинним нормам. До того ж це найдорожчий варіант.

Як працює домашнє очисну споруду?

Практично всі недоліки такого рішення пов’язані з формальностями, необхідними для очищення побутових стічних вод. Як це працює і як впливає на природу — ось переваги. На жаль, в процесі його будівництва існує безліч правил, які диктують, де можуть бути розташовані очисні споруди. Для початку використання такої системи необхідно подати заявки і дочекатися їх розгляду. Це особливо важливо, якщо ви хочете отримати фінансування для домашнього очисної споруди. Якщо будинок великий і в ньому багато жителів, система також займе багато місця, що може бути недоліком.

В іншому — плюси. Очисні споруди екологічні і не вимагають обслуговування. Він обробляє воду, а потім скидає її прямо в землю. Чи не виділяє неприємного запаху, що іноді буває з вигрібною ямою; він також не вимагає спорожнення. Незважаючи на невисоку вартість, яку пропонує очищення побутових стічних вод, субсидія може додатково підтримати ваш бюджет. Що важливо, така система згодом не вимагає великих фінансових витрат, тому вона просто економічна.