Домашні очисні споруди — як вони працюють? Найважливіша інформація

Домашні очисні споруди — як вони працюють? Найважливіша інформація

Категорія: Установка, Водні установки, Очищення, Очисні споруди

Одним з рішень, обраних для екологічних будинків, є установка очищення побутових стічних вод. Як працює ця альтернатива традиційному септика? Де це буде працювати? Які бувають його види? Перевір самостійно!

Переходимо до наступних абзацах:
Очисні споруди побутових стічних вод — що це?
Види побутових очисних споруд стічних вод
Як працює домашнє очисну споруду?
Як вибрати домашня очисну споруду
Які формальності необхідно виконати?

Якщо ви не хочете переживати з приводу вивозу сміття або відчувати неприємний запах з септика, домашнє очисна споруда стане відмінним вибором. Як працює ця система, залежить від її типу. Однак кожен з них екологічний і, що важливо, практично не вимагає обслуговування.

Домашні очисні споруди — що це?

Станція очистки побутових стічних вод — це система, альтернативна традиційного септика. Його перевагою є, перш за все, невисока вартість експлуатації, а також практично повна відсутність необхідності в експлуатації системи під час її роботи. Крім того, така система екологічна, тому ви можете легко отримати фінансування для будівництва домашніх очисних споруд в більшості провінцій.

Види побутових очисних споруд стічних вод

Як працює домашнє очисну споруду, залежить в першу чергу від його типу. Насправді існує три основних типи очисних споруд — дренажні, рослинні і біологічні.

Очисні споруди побутової каналізації

Перший тип таких очисних споруд — це дренажні. Їх зазвичай встановлюють там, де можна знайти певна проникність грунту, не наближаючись близько до поверхні ґрунтових вод. В цьому випадку готується графік фільтра. Чи обмежує спосіб роботи такого типу очисних споруд побутових стічних вод можливість їх установки в грунтах з низькою водопроникністю? Не обов’язково, але точно, що друга технологія вимагає більш складної зборки. Тоді варто вибрати вже готові елементи, наприклад, очисні споруди BioClean з дренажем 2500 л.