Як вибрати домашню очисну споруду

Як вибрати домашню очисну споруду

Від того, як працює домашнє очисна споруда того чи іншого типу, безпосередньо залежить, який тип очисної споруди вам слід вибрати. Як ви знаєте, у випадку з очисними спорудами для дренажу ви обмежені близькістю ґрунтових вод або проникністю грунту. З іншого боку, версії на рослинній основі не дуже популярні. З цієї причини більшість людей вибирають біологічну модель, яка в даний час є найбільш поширеною.

Визначаючи тип очисних споруд, потрібно знати, як вони працюють. Його розмір залежить від кількості людей в будинку і витрати води, тому що він йде в каналізацію. Передбачається, що коефіцієнт конверсії становить приблизно 150 літрів води на людину в день, тому що вода також використовується в процесі приготування їжі або прибирання. Потім потрібно розрахувати, скільки днів стічні води повинні знаходитися в резервуарі, щоб пройти процес очищення — це залежить від типу фактора і самої станції очистки.

В результаті ви дізнаєтеся, який розмір ємності підійде для установки на вашій ділянці, щоб очисні споруди побутової каналізації працювали справно. Те, як працює така система, також важливо з точки зору дозволів, формальностей і правил. Також пам’ятайте, що вся справа в ціні. У разі установки біологічної очистки вона вище, але ви також можете отримати субсидію на установку очищення в домашніх умовах.

Які формальності необхідно виконати?

Формальності залежать від обраного вами типу очисних споруд. Розглянемо найбільш поширений вид — установки біологічної очистки. Після того, як ви вказали його розмір, ви вже знаєте, чи потрібно вам подавати заяву на дозвіл на будівництво. Тут продуктивність системи перевищує 7,5 м 3 / сут. При невеликих розмірах — менше 5 м 3 / сут — дозвіл на воду не потрібно.

Однак завжди, особливо якщо ви хочете отримати фінансування на будівництво очисних споруд побутових стічних вод, ви повинні подати заяву до місцевого Департамент охорони навколишнього середовища на експлуатацію очисних споруд. У нього входить сам додаток, карта сайту і сертифікат обраної лікувальної системи. Ви повинні зробити це як мінімум за 30 днів до запуску заводу. Підготуйте заяву про право власності на землю. Якщо вода буде скидатися за її межі, у вас має бути дозвіл.

Нарешті, кілька технічних питань. Станція біологічного очищення стічних вод не повинна перебувати ближче, ніж:

2 метра до дороги і межі ділянки;
3 метра від кущів і дерев;
15 метрів від водозабору при використанні септика.

З іншого боку, резервуар для активного мулу можна встановлювати далі 6 метрів від будівлі. Всі ці елементи повинні бути дотримані, особливо коли ви подаєте заявку на фінансування для вашого будинку для очищення стічних вод.

Фінансова підтримка, така як співфінансування домашніх очисних споруд, організовується Провінційним фондом охорони навколишнього середовища та управління водними ресурсами. Він покриває до 40% початкових витрат, пов’язаних з домашніми очисними спорудами. Співфінансування поширюється на пристрої, які використовуються для будівництва очисних споруд, якщо вони є біологічними моделями. Це стосується фізичних осіб, які володіють приватними будинками. Не забудьте перевірити, як співфінансування домашніх очисних споруд працює у вашому регіоні — іноді воно лише частково покриває витрати на взяті позики.

Ви вже знаєте, як працює ваша домашня очисна установка і чому вам варто її вибрати. Іноді процес його будівництва підтримується за рахунок співфінансування домашнього очисної споруди, але це залежить від обраної моделі фільтрації.