Ось як слід подбати про видалення відходів ремонту

Ось як слід подбати про видалення відходів ремонту.

Відходи, які утворюються при ремонті, можна розділити на дві групи — відходи, непридатні для повторного використання з точки зору людей, що виконують ремонт, і відходи, придатні для повторного використання. Незалежно від групи, до якої ми відносимо наші відходи, вони повинні бути відокремлені від інших матеріалів, що відправляються на звалища.

До першої групи належать азбест, труби ПВХ, покриття для підлоги, шпалери, скло, щебінь, руберойд або будівельна кераміка, які не можна обробляти нарівні зі звичайним сміттям, тому ми не можемо викидати їх в контейнери для змішаних відходів. Щоб позбутися від них, необхідно буде замовити контейнер або мішки для щебеню у відповідній компанії, за що доведеться заплатити додаткову плату. Пам’ятайте, що ми не повинні видаляти або викидати азбест самостійно. Це повинно виконуватися спеціалізованою командою, яка також забезпечить дотримання застосовних стандартів під час транспортування і переробки цього матеріалу.

Друга група відходів включає все обладнання і прилади, меблі, обладнання для кухні або ванній, а також металобрухт. Ці типи матеріалів — часто громіздкі — можна обробляти різними способами. Якщо наші RTV і побутова техніка придатні для подальшого використання, ми можемо передати їх людям, яким потрібна ефективна техніка цього типу. Якщо у нас є така можливість, ми можемо самі відвезти їх у відповідне місце, де безкоштовно залишимо електричні відходи. Також варто звернутися в компанію, яка займається збором такого обладнання прямо у нас вдома. Також ми можемо продати зламану і вийшла з ладу побутову техніку на металобрухт.

Старі меблі або елементи інтер’єру можуть бути корисні в підвалі або гаражі, але ми також можемо віддати їх нужденним або викинути в великогабаритні контейнери для сміття або в контейнери, замовлені і розміщені поруч з нашою власністю.

Приймаючи рішення про генеральний ремонті, ми також повинні включити в нашу кошторис витрати, пов’язані із замовленням контейнера або контейнерів або будівництва та мішків для сміття.