Ще одна група ванн — це чавунні ванни, які, перш за все, відрізняються від інших виробів своєю міцністю

Ще одна група ванн — це чавунні ванни, які, перш за все, відрізняються від інших виробів своєю міцністю і стійкістю до всіляких механічних пошкоджень. Це одна з ванн, зроблених з міцного матеріалу, який прослужить в цілості й схоронності довгі роки. Купівля чавунної ванни, безумовно, окупається. Бо зазвичай ми вибираємо ванни, які повинні служити нам хоча б кілька наступних років. Ми можемо виділити три застосування ванн: для гідромасажу, в якості альтернативи душовій кабіні, шляхом розміщення ручного душа на стіні і для ванни. Всі три ці методи використовуються і популярні.

Крім того, чавунні ванни мають дуже міцну конструкцію. Недолік чавунної ванни в тому, що вона прохолодна на дотик до того, як в неї налита гаряча вода, а також має низький звукопоглинання. Чавунні ванни — одні з найдорожчих на економічному ринку. Їх вартість — чотири тисячі злотих. Крім кам’яних ванн, вони найдорожчі. Ось чому багато хто відмовляється від покупки і вибирають ванни з акрилу або стали, які стоять навіть удвічі дешевше. Вага середньої чавунної ванни — сто кілограм. Однак і в цьому випадку кам’яні ванни виграли, тому що їх вага становить 500 кілограмів.

Чавунні ванни не виробляються різних форм, можливо, це викликано невеликим ринком, тому виробникам невигідно інвестувати в нові проекти, або чавун недостатньо гнучкий, щоб створювати з нього абстрактні моделі. Крім того, багато хто з нас думали, що чавунні ванни — це пережиток, який поступився місцем іншим ванн, зробленим з більш дешевої сировини. Однак вони не були повністю забуті і поступово повертаються до відома. З їх допомогою можна, наприклад, оформити ванну кімнату в стилі ретро. Також вони можуть бути декоративною деталлю для такого типу ванній.

Сучасні чавунні ванни, як і все інше, модернізовані. Вони більше підходять для елегантних кімнат. Додатковий елемент, який гармонує з чавунною ванною, яку варто оснастити самостійно, — це арматура, розроблена з урахуванням стилю ретро. Оздоблення стін і підлоги в єдиному стилі дозволить створити індивідуальний інтер’єр, який під силу далеко не кожному скопіювати. Саме тому чавунні ванни хоч і мають недоліки, але все ж унікальні і єдині в своєму роді.