Як оформити кімнату в вінтажному стилі

- Advertisement -

Як оформити кімнату в вінтажному стилі. Що ж, на це питання непросто відповісти зараз, тому що немає єдиних ліній, яких дотримуються всі дизайнери інтер’єру. Мода на цей стиль триває вже кілька років і немає тенденції до зниження, як раз навпаки! Єдине, що об’єднує всі вантажні інтер’єри, – це старість. Іноді це один елемент, наприклад, письмовий стіл, а іноді після входу в такий інтер’єр створюється враження, що ми просто повернулися в часі, тому що все виглядає так, як ніби було взято прямо з іншої епохи. У всьому є своя краса і елегантність, і кожен повинен вирішити, чого очікувати від власної спальні.

кольору

У цьому абзаці можна сказати небагато. Кольори стін і меблів повинні гармоніювати між собою. Все залежить від того, який клімат ми хочемо отримати. Для кого-то він буде перевантажений меблями, для кого-то досить темна квартира, для кого-то білий колір в поєднанні з класичним деревом і металом. Головне – забезпечити однорідність.

праска

Метал в цілому і коване залізо зокрема є визначальним фактором вантажного стилю для багатьох людей. Відмінно виглядатимуть ліжка з цього матеріалу або столики, додатково покриті склом. Найпоширеніші кольори – чорний і білий, на ринку також є позолочені або посріблені вироби (або просто схожі), які навмисно зістарені особливим методом.

антикварні меблі

Що стосується меблів під старовину, це стосується не тільки ліжок або металевих елементів. Дерев’яні меблі теж дуже часто старіє. Насправді, щодо письмових столів, комодів і гардероби спостерігаються дві тенденції. Деякі люди купують старі меблі, щоб оновити її і надати їй новий блиск, в той час як інші купують нові меблі, просячи підрядника надати їй зістарений вигляд, і ці продукти насправді, наприклад, подряпані або обесцвечени.

освітлення

У спальні, оформленої з урахуванням ретро-детермінанти, можна використовувати що вийшли з моди декоративні люстри. Зазвичай їх використовують в житлових кімнатах, але їх можна використовувати і в інших кімнатах. Крім того, не можна забувати про прікроватних світильниках зі спеціальними абажурами. Все це додасть спальні неповторну атмосферу. Постійно випускаються вантажні лампи, іноді можна зустріти такі, які нагадують гасові лампи. Це просто незвичайне повернення в минуле!

Люстерко

Жінки ніколи не забувають про дзеркала в спальні. Для них це один з найважливіших предметів в будинку. Деякі вибирають великі дзеркала в декоративній рамці – тут теж можна використовувати коване залізо. Решта ж все-таки вирішують купити туалетний столик. Цей елемент, в якому б стилі він не був оформлений, асоціюється зі старовиною, а значить, і з вінтажним стилем. Коли справа доходить до макіяжу, туалетні столики пропонують дивовижні можливості – ви можете бачити все обличчя зблизька, вся косметика під рукою, а ми наносимо макіяж сидячи – так що ви можете проводити більше часу перед дзеркалом! Це чудова новина для любителів активного відпочинку. Однак тут потрібно подумати про хороше освітлення. Найкраще купувати світлодіодні стрічки, які дають дуже яскраве світло.

- Advertisement -
- Advertisement -